Skocz do zawartości

Wybór Smartfona z wyższej półki


Recommended Posts

Witam.
Mam zamiar wymienić smartfon na nowy.
Szukam głownie stabilnego systemu, szybkiego łącza i dobrego ekranu.
Bateria... chciałbym aby bateria wytrzymała cały dzień przy intensywnym użytkowaniu.
Telefony, które mam na oku to:

Nokia Lumia 1520

HTC One (M8)

BlackBerry Z30

Apple iPhone 5S

LG G2

LG G Flex

 

LG Nexus 5

Sony Xperia Z2

* W grę nie wchodzą żadne samsungi !!

Czytałem wiele o tych telefonach, każdy ma jakieś wady, zalety - wiadomo. Od was oczekuje jedynie podzielenia się opinią i doradzeniem co wg was było by najlepsze. Podkreślam, że liczy się stabilny system, szybkie łącze, dobry ekran i mało awaryjność

Link to post
Share on other sites

No to ja bym wzial Htc one m8. Najlepszy telefon do muzyki. Super wykonany, ma super ekran i glosniki stereo a na sluchawkach gra "bosko" . Musisz teraz wybierac? bo mozesz  poczekac na LG G3. Ekran Qhd ( 2560x1440 ) i wiele funkcji.

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites

Do końca czerwca mam czas, bo potem się kończą "zakupy firmowe" i będę musiał pociągnąć z własnej kieszeni.

M8 ? też jestem najbardziej przekonany do tego i z tego co wiem większość go wybiera.

A co na temat BB Z30 ? jestem kompletnie zielony w tej marce i tym systemie ale widziałem na forach, że większość go chwali.

Link to post
Share on other sites

Postawiłbym raczej na Lumię 1520,ze względu na najlepszą widoczność ekranu w słońcu i jakość rozmów.

 

Jeżeli miałbym coś skreślać to nexusa,ponieważ oferuje najsłabszy ekran ze stawki,a jakość rozmów jest często sporym problemem.

Link to post
Share on other sites

Z2ka albo M8. Tylko one warte są uwagi. Z2ka natomiast posiada solidną kamerę względem M8ki + większą baterie. W obu nie możesz wymienić baterie,ale mają slot pod micro sd.

 

Rozważ też S4 I9506 na Snapdragon 800(taki sam procek co w note 3) + wymienna bateria. Niebawem 4.4.3 będzie. Potwierdzono.

 

Tu masz aukcja  z FVAT 23% 

 

http://allegro.pl/nowy-samsung-gt-i9506-galaxy-s4-black-edition-f23-i4300249145.html

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...