Skocz do zawartości

Zmiana Galaxy S Advance na S III LTE - czy jest sens ?


Recommended Posts

Witam

 

Obecnie posiadam Samsung Galaxy S Advence i planuję zmiane na coś nowszego i szybszego.

I tu moje pytanie :

- czy jest sens zmiany na Samsung Galaxy S III LTE :?:

U innych brakuje mi np. slotu na karte microSD, wyświetlacz powyżej 5 cali odpada .

Jakieś inne propozycje przemyśle ;)

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim chodzi mi o wydajność i płynnośc działania, jakość zdjęć z obecnego SGA jest nawet ok więc myćle że z S III bedzie nawet lepiej. Co do wersji myślę o S III LTE ponieważ ma 2 GB Ramu i ma dostać androida 4.4 ;)

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz coś nowszego i szybszego to raczej nie S3 :)

Mam S3 (i9300) i płynności to on nie ma, a lagowanie dialera to porażka. S Advence ma touchwiza tak samo jak S3, więc skoku jakościowego nie spodziewaj się. Zmieniłem rom na Android Revolution HD 51.0 (bazuje na stocku) + boefla kernel. Sytuacja się trochę poprawiła, ale to nadal nie to. Całkowita wymiana romu na ArchiDroida (bazuje na OmniRom) daje kopa i płynność, ale kosztem jakości kamery/aparatu.

 

Moim zdaniem nie zmieniaj na S3 (LTE) z Advence. To nadal Samsung, to nadal zamulający touchwiz. Bez wymiany romu nie będziesz miał płynności. Podsumowując - dołóż kasy i kup Nexusa 5 :). Czysty andek to jest to, płynność i jeszcze raz płynności no i nexusy dostają właśnie aktualizacje do 4.4.3. S3, którego mam to na pewno mój ostatni samsung.

Edytowane przez howks
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem S III LTE - chodzilo o transakcje w jednym miejscu i ogólnie dobrze się kalkulowało :)

Jutro zobaczymy co i jak,bo narazie to było mało czasu na ogarnięcie bardziej wnikliwie nowego nabytku, ja tylko to zrobię to opiszę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mając chwilke czasu opisze moje wrażenia : jeśli chodzi o wydajność i płynność po przesiadce z SGSA jest dużo lepiej. Smartfon nie przycina się, ani nic w tym stylu, aparat 8m nie najgorszy, ale czasem mam wrażenie, że w SGSA 5m robił lepsze zdjęcia i na ostatek bateria leci w 2 dni :/ - piszą że to przez androida 4,3 i czekam z niecierpliwością na 4,4 wtedy zobaczymy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...