Skocz do zawartości

komp do max 2500


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez szambor5,

Recommended Posts

welcome zgłaszam sie po raz drugi ;)komp max do 2500 zeta monitor samsung 2233sn cd rom jest tez samsung komp do grania w gry na wysokich buda plus reszta czy bede podkrecał ?moze sie naucze :)wersja z 4gb ram + 8 gb ram jak naj mniej w nim grzebac dzieki za pomoc poprzednio było extra:)aha obudowa zalman czy silentium dzieki  z pomoc i czekam:)

 

Link to post
Share on other sites

Zestaw z możliwoscią lekkiego OC

Intel Core i5-3470 /3.2GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/   

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Thermaltake Smart SE Modular 80+ 530W

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB

Zalman Z3 Plus

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plus

GeForce GTX 760 TwinFrozr OC 2GB DDR5 256bit (1150/6008) + Watch Dogs

Razem około 2530zł

 

-4rdzeniowy procek generacji iVY

-Płyta główna,która umożliwi jego lekkie OC

-GTX 760 od MSI z cichym i wydajnym chłodzeniem TwinFrozr

-4Gb sprawdzonego RAMu

-Przewiewna obudowa z 4 wentylatorami i oknem

-Cihy i niezawodny HDD


Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa lub X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Symantec Norton 360 PL)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

i m green :) co do procesora ktory poleciłes wiekszosc zaleca kupienia chłodzenia gdyz boxowe jest głosne i teraz jestem w kropce:)ogólnie rzecz biorac ile twoj zestaw moze podziałac bez ingerencji co do wieska nawet na srednich pogram :))pytanie czy warto czy odłozyc z 500 i za miesiac sie zgłaszac?

Link to post
Share on other sites

ok tylko doradz mi ktora plyte ijakie chłodzenie miałbym do kupic end czy dokładac kase do karty graf czy bedzie ok jak mawiaja:))oraz jak nie bede krecił oc procesora bo sie nie znam choc pono to proste czy od razu nie kupic bez mnoznika i dac se spokoj:)ps kraków :))

Link to post
Share on other sites

czyli ostatnie trudne pytanie :))co dla leszcza proponujesz by oby nic sie nie dzało zakupic do 2500 ?wieska pewnie ogarne na srednich tylko po to zmieniam kompa :)jesli w jakis kolwiek sposob bede zmieniał to pewnie znow całosc i pewnie za 5 lat teraz i tylko teraz mam koło 2500 2600 zeta na zmiane. pozniej niestety wakacje wiec drugie trudne pytanie (kase musze wydzac do lipca):) co wziasc ?


sorki i dodatkowe trudne pytanie 3000 zeta robi roznice?moja nie widzi  postow na razie:))


dzieki wielkie za poswiecony czas jak dasz rade to zestaw max za 2500 i zestaw max za 3000 naprawde pomogles jesli o ile mozesz mi jeje podac beda aktualne to jutro decyzja i zakup jeszcze raz dzieki:)

Link to post
Share on other sites

witam ponownie po wczorajszej dyskusji owocnej przyznam wymysliłem taki zestaw

      i5 4590

lub i5 4570

płyta tu jest problem :)

        gigabyte GAB85M-D3H

lub ASUS B85M-G

karta MSI GTX 760 2gb

pamiec 2x4GB crucial 1600

lub        2x4gb goodram 1600

dysk wd blue 1tb

zasilacz thermatake smart SE Modular 80+ 530W

obudowa Zalman Z3 plus

wszystko w morele za ok 2650zł

i chciałbym zadac pytanie czy moze byc? prosiłbym o porady w sprawie płyty procesora i ogólna opinie za wszystki serdeczne dzieki

Link to post
Share on other sites

 

 

dzieki za odpowiedz rozwiazałałes wszystkie me wątpliwosci jeszcze raz dzieki jak bys miał kody do złozenia w morele to bys krolem:)

Uważaj na to co piszesz :D

Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy
1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.
 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...