Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam planuję kupić telefon nowy lub używany . 

Głownię potrzebny mi do przeglądania fejsa , internet , wiadomości etc.  .

Nie gram , muzyki też praktycznie nie słucham więc to nie jest priorytet.

Ważna jest dla mnie jakość zdjęć i na to kładę nacisk wybierając telefon . 

System android do tego jestem przyzwyczajony .

Z tego co się rozglądałem to wpadły mi w oko takie propozycje : 

Samsung Galaxy S3 

HTC One X . 

 

Czekam na Wasze propozycje i podpowiedzi . Z góry dziękuję za wszystkie informacje :). Pozdrawiam .

Link to post
Share on other sites

Htc one x hm watpie czy on ma dobryy aparat z tego co wiem czesto sie nagrzewa, dobry w zime ;D

I ten telefon zwykle kupisz z Singapuru itp.

Samsung Galaxy nie przepadam za samsungami za ekranem Amoled i okladka. Od siebie polecam Motorole Moto G lub LG L9 II w internecie poszukaj zdj zrobionych tym tel. Lub poprostu obejzyj Videorecenzje ;)

Link to post
Share on other sites

A jest coś od Sony ciekawego na rynku w tej chwili w tej cenie ? 


Oglądałem videorecenzje dwóch propozycji i Motoroli Moto G zrobiła na mnie naprawdę dobre wrażenie tylko ten aparat 5 mpx nie do końca mnie przekonuje . Obejrzałem przykładowe zdjęcia i wygląda to całkiem dobrze . Za Motorolą przemawia jeszcze fakt że wychodzi mi tylko 100zł dopłaty  przy przedłużeniu umowy u mojego operatora .

Link to post
Share on other sites

Xperial L, ale juz mniej płynna, aparat tez szału nie ma, noi bateria

 

ale motorola bedzie dobrym wyborem, nawet załapie sie na aktualizacje androida w przyszłości a co do zdj to prosta i szybka obsługa aparatu jak sam na videorecenzjach zauwazyłes , zdj moze nie sa bardzo idealne ale w dzien przy dobrym oswietleniu jak dla mnie bardzo fajne ;)

Edytowane przez mateusz56
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak w fotografa się nie będę aż tak bawił chodzi o to żeby nie było dramatu bo aktualnie mam przejściowo sony xperia E, to nie mogę patrzeć na jakość zdjęć w porównaniu do tego co miałem na  xperia ARC S ,który niestety wyzionął ducha . A czy ktoś wie może czy w Play wprowadzą w niedługim czasie wersję Motoroli Moto G 16 gb ?  

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem 8 Gb Ci wystarczy bo w przeliczeniu u mnie ok 1 Gb na muzyke, 4 gb na gry, a na filmy kupie pendrive micro usb ( jest bardzo maly ) 16gb kosztuje ok 20-30 zl od Kingston z jednej strony masz usb zwykle a z drugiej micro usb, zobacz na allegro ;) a ze filmy i tak w domu ogladam, a wielkosc tego mini pwndrive'a jest bardzo mala ;)

Edytowane przez mateusz56
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...