Skocz do zawartości

GTX 460 Testy przed premierą


Recommended Posts

Fajne jest to, że jest taka mała. 5830 wszyscy robią na PCB 5870 i wychodzi długas. Naprawdę ciekawa pozycja od nVidii. No ale co zrobili? To co AMD: stara architektura w 40nm i z DX11. Bez kombinacji i od razu są efekty. Fermi do domu!

Link to post
Share on other sites

Naprawdę ciekawa pozycja od nVidii. No ale co zrobili? To co AMD: stara architektura w 40nm i z DX11. Bez kombinacji i od razu są efekty. Fermi do domu!

;) Ale przecież GF104 to lekko zmodyfikowany GF100 :)
Link to post
Share on other sites

Naprawdę ciekawa pozycja od nVidii. No ale co zrobili? To co AMD: stara architektura w 40nm i z DX11. Bez kombinacji i od razu są efekty. Fermi do domu!

;) Ale przecież GF104 to lekko zmodyfikowany GF100 :)

Wydaje mi się że jemu predzej do g200 + dx11 niz do g100 , dlaczego - wyzsza wydajnosc z shaderow - 470 jest nie az tak strasznie duzo wydajniejszy od 285 przy duzo wyzszej ilosci shaderow.

A tu wydajnosc jest b.ciekawa :)

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że jemu predzej do g200 + dx11 niz do g100 , dlaczego - wyzsza wydajnosc z shaderow - 470 jest nie az tak strasznie duzo wydajniejszy od 285 przy duzo wyzszej ilosci shaderow.

Najpierw spójrz na architekturę GF100 i GF104, a potem pisz ;):):)
Link to post
Share on other sites

Tak. Myślę, że to dobry krok ze strony "zielonych". Cena ~900 za mocniejszą i 840-870 za słabszą wersję. Podobno już jest od Palita i podobno w testach bije nawet GTX 470. A jest tańsza od 465.

Ale tylko ta od Palita i tylko w niektórych grach i testach. Podobno też mają spaść do 900 zł ceny GTX-a 465... Może sprawie sobie kiedyś 460-tkę. Oczywiście jeśli będzie wypał. :D

Wszystko na to wskazuje. 1 słowem - ...[braVo]... ::..::nV::..::.

Sorx za p0k3m0n4 ale nie mogłem się powstrzymać.

Pozdrawiam, Philip.

Link to post
Share on other sites

Najpierw spójrz na architekturę GF100 i GF104, a potem pisz :P:]:P

Wiem wiem :)

GF 100 ma 32 rdzenie w 1 bloku SM a gf104 ma 48 :ciekawy:

Teraz jak nigdy przydałby sie dolar po 2zl :) sugerowana cena 480 500$ czyli 1200Zl:D

za 500-600zl gtx 460 - pomarzyc można

Link to post
Share on other sites

Aż miło patrzeć jak te karcioszki się kręcą http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-460-review/24 :) Jak to jest, tylko nieliczni producenci dają możliwość zmiany napięć czy oni w tym teście tylko tego MSI pokazali ze zmienionymi napięciami?

 

Edit: nie wiem czy ktoś to tu dawał ale macie testy 460 w sli http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-460-sli-review/1

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...