Skocz do zawartości

Recommended Posts

Myślę nad zakupem inteligentnego zegarka w tej chwili mam sony smartwatch mn2 i jestem z niego zadowolony ale nie w 100%. Brakuje mi możliwości odpisywania na sms bezpośrednio z poziomu zegarka no i niestety wykonywania połączeń, (mn2 nie posiada mikrofonu i głośnika)

 

Ktoś mi teraz powie po ciorta mi takie funkcje, ano potrzebne mi to np podczas pracy gdy zajęty czymś ciężko mam sięgnąć do kieszeni i wyjąć swoje wielkie monstrum czyli note'a 3 aby tylko odczytać wiadomość lub odebrać połączenie 

 

myślałem nad smartwatch2 od sony (podobno przynajmniej tam da się już odpisywać na smsy)

 

Przeglądając allegro wpadł mi w oko również samsung galaxy gear pierwszy model bo dwójka jest mocno nieopłacalna, kosztuje jak dobry smartfon a pierwszego geara da sie kupić za 500zł 

 

Czy jest tutaj ktoś kto używa takiego smartwatcha? warto dodać te dwie stówki do sony smartwatch 2 i kupić gear 1 ? 

 

Czy da się przez niego realizować połączenia głosowe?

 

Jest jeszcze gear fit ale nie wiem nic na jej temat

Link to post
Share on other sites

Sam założyłem temat ostatnio i chyba brak takich użytkowników.

Z tego co ja wiem najbardziej opłacalną opcją teraz będzie Galaxy Gear(aktualizacja do TIzen) i Gear 2 Neo - brak tylko aparatu względem Gear 2.

Ekran w porównaniu do Sony smartwatch 2 jest fenomenalny.Pikseloza w SS2 jest tragiczna.Do tego się zacina i nie jest taki trwał na jakiego wygląda - czytałem na forach że potrafi zegarek wylecieć z ramki aluminiowej - tylko serwis lub superglue(mam tez taki przykład w życiu - w pracy koledze taka sama sytuacja).

Lepiej kupuj pewniaka z gwarancją - dosyć to delikatny sprzęt i nowy - nikt tego nie naprawi poza serwisem - a serwis = wymiana na nowy - po prostu nie opłaca się naprawiać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gear 2 Neo

za sześć stów jest jak dla mnie na granicy opłacalności  

 

sony daje 24 miesięczną gwarancję, no fakt samsung ma o niebo lepsze parametry tylko ten tandetny wygląd :/ jak zwykle u samsunga

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

za sześć stów jest jak dla mnie na granicy opłacalności  

 

sony daje 24 miesięczną gwarancję, no fakt samsung ma o niebo lepsze parametry tylko ten tandetny wygląd :/ jak zwykle u samsunga

Tak tylko że Gear jest pod KAŻDYM względem lepszy od smartwatcha sony opróćz tego że nie ze wszystkimi telefonami można z niego korzystać(póki co) - wygląd to sprawa względna jak dla mnie Sony jest brzydki i nie przypomina zegarka w ogóle...

A samsung nie daje 24msc gwarancji?Kupujesz w sklepie to masz 2 lata nawet jak samsung daje mniej...w czym problem?

Tandetny wygląd w Gear 2 Neo czy Gear 2...nie skomentuje tego...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...