Skocz do zawartości

Jak zmienic napięcie pamięci ram?


Recommended Posts

Zainstalowałem crysis 3 ale mam takie spadki fps na tej tym gtx 660 , że normalnie bania boli nawet na low mam spadki w dół i jakieś przymuły duże. Stery najnowsze więc wszystko ok

 

W każdej grze dobrze tylko coś z crysisem sie mi jeb.....

 

Co jest grane


Gram w rozdziałce 1360x768 więc na tych wysokich nie powinną być takich dropów i zamuleń a nawet na low jest...

Link to post
Share on other sites

Instalowałem starsze i dotego te stery co są pod crysisa i gó**o dalej to samo a nawet jeszcze dupniej.

No nw jakieś pomysły?

 

Nie możliwe hulam w gry na ultra bez jakichkolwiek spadkow fps poniżej 60 a tu w 3 na low do 20 spada beka...


Wiem wiem , że crysis 3 jest wymagający ale , że taki sprzęt co mam nawet w low nie daje sobie rady..

Link to post
Share on other sites

Tak pirat ale mialem kupic sobie oczywiście oryginial i chcialem zobaczyc czy bedzie dobrze działać a się okazuje , że ciujnia...

 

A może to być wina , że on zajmuje tylko 8i pół giga? Bez aktualizacji on jest jak cos

Link to post
Share on other sites

Zapisz odpowiedź na małym arkuszu grubego kartonu. Karton powinien być wytrzymały ale nadal dość miękki by nie zranić Cię przy wykonywaniu dalszych czynności związanych z przedstawianym tu protokołem. Następnie zacznij lekko zaginać jedną z dłuższych krawędzi. Delikatnie, uważając by nie rozedrzeć kartonu zwiń karteczkę w rulonik. Otrzymaną w ten sposób tubkę wsadź sobie w tyłek. Jeszcze jeden numer z szukaniem pomocy w pirackich grach i będziesz zmuszony marnować czas ludzi na innych forach. Temat zamykam.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...