Skocz do zawartości

Zasilacz z czarnej listy


Recommended Posts

Mam FEEL 2 i dowiedzialem sie ostatnio ze te 150 zl ktore dalem pare lat temu za niego poszlo w bloto. A wedlug mnie to nieprawda. Zasilacz owszem powinien wybuchnac, zabic, spalic itd. ale tego nie zrobil do tej pory ;) Chyba nie taki diabel straszny jak go maluja bo u mojego kumpla smiga na nim gtx 780 i ma sie dobrze od jakiegos czasu. Co wy sadzicie o nim, warto to wymienic bo wedlug mnie szkoda troche, bo powiem ze te czarne listy sie tak zmieniaja co roku ze w sumie kazdy zasilacz byl kiedys na czarnej ;)

Sumujac, nie sadze zeby byl az taki zly i postanawiam go zostawic dla nowego gtx 750.

I moje pytanie, ile mi liczycie ze wytrzyma? Bo juz sie roznych rzeczy dowiedzialem na innych forach i chce wasze zdanie poznac na temat tego kiedy wybuchnie :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Co wy sadzicie o nim, warto to wymienic bo wedlug mnie szkoda troche, bo powiem ze te czarne listy sie tak zmieniaja co roku ze w sumie kazdy zasilacz byl kiedys na czarnej

 

Dawno nie czytałem większej bzdury. Feel 2 to bardzo delikatnie mówiąc kupa, a podłączanie do niego nowej karty można jedynie nazwać idiotyzmem i brakiem wyobraźni.

Link to post
Share on other sites

Super. W takim razie rób sobie co chcesz, bo jak widać jesteś najmądrzejszy. W tym momencie nie wiem jedynie po co zakładasz na tym forum jakikolwiek temat, skoro jesteś przekonany o swojej nieomylności.

Link to post
Share on other sites

 

 

Feel 2 to bardzo delikatnie mówiąc kupa, a podłączanie do niego nowej karty można jedynie nazwać idiotyzmem i brakiem wyobraźni.

A ja nadal nie mam pojęcia co na celu ma ten temat? Bo FEEL nie zostanie usunięty z czarnej listy... 

Link to post
Share on other sites
ma sie dobrze od jakiegos czasu

Powinno być: do jakiegoś czasu. Solidny i markowy zasilacz to podstawa. Szkoda go wymienić ? Szkoda będzie jak cały zestaw pójdzie do piachu...

Temat wydaje się być wyczerpany.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...