Skocz do zawartości

Smartphone do 1700~1800zł.


Recommended Posts

M8 ma znacznie słabszy aparat od Z2(ale i tak zły nie jest, po prostu odstaje od flagowców). One jest bardziej muzycznym telefonem. Musisz wybrać na czym Ci zależy. Muzyka czy zdjęcia . Miałem okazję się bawić tymi modelami i One M8 chodzi lepiej od Z2 (może ładka od sonego to naprawi lub naprawiła?). 

Link to post
Share on other sites

Właśnie tu jest problem... Potrzebuję stabilności systemu, jego otwartości, dobrych zdjęć i muzyki. Korzystałem już z Lumii 800 przez 2 lata, potem miałem 820 i to co mnie wkurzało to to że nie mogłem zrobić wielu rzeczy na tym systemie. Fakt faktem jest bardzo płynny 800 po tych dwóch latach smigala jak tralala, upadła kilka razy na kostkę brukową i tylko ryski, ale kiedyś wypadła mi z kieszeni podczas jazdy (dosyć szybkiej) na rowerze i uderzyła o krawężnik, efekt pęknięty ekran...  

Link to post
Share on other sites

Ekran aparat bateria - po prostu G2.

Nie ma nic droższego i lepszego do tego - no chyba że Z2 - jak już chodzi o jakoś wykonania - tylko że wtedy lepiej brać Z1 i 500zł w kieszeni np. na smartwatcha -a różnicy wielkiej nie odczujemy.

Link to post
Share on other sites

Zdjęcia, muzyka i stabilność - to oferuje Iphone. Niestety ( a może i stety?), ale żaden producent nie daje nam wszystkiego (apple też). Ogólnie, gdy jabłko wprowadzi "większego" iphona,to jak dla mnie nie ma konkurencji na androidzie. Dlaczego? A no, dlatego że na ios wszystko chodzi. Nie ma takiego zagrożenia wirusami. Szkoda jedynie, że nie ma takich możliwości personalizacji, tak jak na androidzie. 

 

Co do Z2. Nie wiem jak ty odczuwasz jakość muzyki, ale Z2 gra bardzo cicho, i pewnie daleko mu do One M8 (mówię o słuchawkach).

 

Ja chyba byłbym za G2. Zaoszczędzisz trochę, no i możesz sobie kupić odtwarzacz muzyczny ( jakiś sansaclip, a może ipod?).

Oczywiście mówię tu o wymaganiach co do dźwięku(bo może być tak, że dźwięk z G2/Z1 Ci wystarczy ). 

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...