Skocz do zawartości

FX 8120 + Gigabyte 970a + 4GB DDR3


Recommended Posts

jak bedziesz krecil to sie oplaca, nie oszukujmy sie, za 400 zl nie kupisz nic wydajniejszego ( z plyta glowna i pamiecia). Wez tylko pod uwage ze ten porcek zre duzo pradu i musisz miec sobry zasilacz. Jak go mocno podkrecisz to bedzie ok

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

bedzie dosyc wydajne (w zaleznosci od konkretnej gry), z pewnoscia nie ograniczy Ci Twojej karty graficznej i za 400 zl sie oplaca (chociaz do gier to moglbys silniejsza karte graficzna wlozyc, np R9 270)

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

tu niechodzi o fundusz lecz trafiło mi sie od kolegi z magazynu nowe ,chodzi dzy jak podkręce to bedzie wydajne?

po OC jest troche słabszy od PII x4 (też podkręconego),

http://pclab.pl/art50000-54.html

ale spokojnie do tego zestawu możesz jakiegoś r9 270 czy gtx 660 w przyszłości dołożyc (oczywiście jeżeli ci płyta i zasilacz  na takie oc pozwoli), bo bez OC to ten fx 8120 to cienizna (ponad 12% wolniejszy od niekręconego PIIx4 965 a to już sporo http://pclab.pl/art50000-11.html )

Link to post
Share on other sites

procesor intel core 2 quad q6600 płyta P5QL-E ,8gb ram i karta


nvida geforce  GTX 550 TI  chodz katte chce zakupic r9 290 i niewiem czy ten amd  nie ograniczy tej karty


chciałem ogolnie inny zestaw kupic lecz to mam tak po znajomości niemusze go brac ale chciałem sie zapytac czy opłaca sie czy lepiej dołozyc do 



i5-3570K
Edytowane przez lukasknw
Link to post
Share on other sites

 

procesor intel core 2 quad q6600 płyta P5QL-E ,8gb ram i karta

nvida geforce  GTX 550 TI  chodz katte chce zakupic r9 290 i niewiem czy ten amd  nie ograniczy tej karty

 

r9 290? stanowczo za dużo, tak jak pisałem najlepiej z radeonów to r9 270 (to to samo co wersja z X tylko niższe takty ma), z GFrców gtx 660/670/760 więcej się nie opłaca wsadzać, bo w grach siedzących na CPU nie będziesz miał przyrostu a i zaoszczędzisz też kupując takie karty w stosunku do np r9 290

Link to post
Share on other sites

Przy i5-3570k, szczególnie podkręconym to w zasadzie możesz brać dowolną kartę z aktualnie obecnych na rynku. Żadna nie będzie się przy nim nudzić. Przy fx-8120 nie widzę sensu brać nic więcej niż r9-270. Szczerze, to nawet bym zmniejszył tę granicę do r7-260x czy gtx 750 nawet przy podkręconym procesorze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...