Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokonałem update Biosu karty za pośrednictwem ASUS GPU Tweak więc za pośrednictwem oprogramowania firmy ASUS które instaluje się automatycznie wraz ze sterownikami. W notatce dla serwisu wspomniałem o tym i najwidoczniej nie powoduje to utraty gwarancji. Poza tym oprogramowanie po starcie systemu samo poinformowało mnie o aktualizacji więc nie zrobiłem nic oprócz zatwierdzenia jej.

Link to post
Share on other sites

Przepraszam bardzo ale administracja na tym forum jest poniżej jakiej kolwiek godności. Jeśli system sam gwiazdkuje słowa to znaczy że są dobrze wygwiazdkowane, a *******ony okres administratora szkodzi wielu ludziom. Był to mój *******ony temat w którym ****a jego mać pisałem swój wywód na temat mojej z*****ej karty w sposób troszkę żartobliwy, ale "Dodo" ma swoje widzi misie i blokuje konta. Jakoś nie widzę ludzi czepiających się "Na naszym forum? Tu się kurde nie przeklina..." jest to forum dla dorosłych a nie dla 7'dmio latków na których mają ochotę tacy "Trynkiewicze". Takie słowa jak "w****iony" "wy*****ia" "z*****a" " **** wie czemu" są na porządku dziennym. "Idź wyjeb te śmieci" "A co ty taki w****iony" "Czemu ona jest taka z*****a? -- **** wie czemu"...

Wracając do tematu. Posiadam Corsair CX500M 500W 80+bronze. Wymieniony 2 miesiące temu. Z kartą nie było żadnego problemu, chodziła *****iście na wszystkich tytułach tylko z Crysisem 3 nie wyrabiała ok 13-20 fps na low. Ale to było już dawno. Wczoraj kupiłem na allegro używkę Gigabyta R9 280x vr.2 za 750 zł na gwarancji 3 letniej. Czekam na przesyłkę i będziemy ciskać w BF3 na ultra, bo na BF4 mnie nie stać aktualnie :(

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

 

 

Wczoraj kupiłem na allegro używkę Gigabyta R9 280x

 

Tak więc karta kupiona i bardzo dobrze. Po Twoim fantastycznym popisie nie mam zamiaru dalej czytać tego tematu i generalnie nie bardzo mnie obchodzi w co będziesz grał i na co Cię stać a na co nie.  Zamykam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...