Skocz do zawartości

LG L9 II vs Motorola Moto G


Recommended Posts

Witam mialem zamiar kupowac L9 no ale zauwazylem ostatnio Moto G obydwa tel.bardzo mi sie podobaja lecz nie moge sie zdecydowac ktory wybrac.

L9 II kosztuje ok 700zl

Moto G ( 16gb) ok 750 zl

 

 

Wybralbym moto g ale nwm czy nie jest on za gruby ma ponad 11 mm a co do Lg to nwm czy przy graniu i dluzszym czasie nie beda zwiechy, jesli ktos ma ktorys z nich niech sie wypowie.

Ciekawi mnie jak sie oglada filmy oraz gra w gry na obu tel.

Link to post
Share on other sites

 

 

Benchmarki mowi co innego
Benchmarki to nie wszystko ;) LG ogólnie ma szybszy procesor ale Moto nadrabia czystym androidem bez nakładek i baardzo wydajną pamięcią flash więc myślę że powinna chodzić płynniej. Filmy powiinny lepiej  prezentować sie na motoroli bo ma lepszy ekran (znacznie jaśniejsze podświetlenie. lepsze odwzorowanie kolorów)
Link to post
Share on other sites

Miałem Moto g i się jej pozbyłem. Kupiłem L9 II z racji lepszego aparatu, slotu na sd, lepszego zagospodarowania obudowy ( nie dość, że mniejszy to ekran znacznie większy i ma normalne klawisze a nie ekranowe) W pełnym słońcu moto g troche lepiej sie spisywała.

Imo czysty android nie jest atutem. bo jest mało funkcjonalny a apkami z marketu wszystkiego nei nadrobisz.

 

gdzieś w tym topicu jest moja "recenzja" moto g

http://forum.benchmark.pl/topic/99739-nasze-telefony-zbi%C3%B3r-opinii/

 

Powiem tak. Nie żałuje, że kupiłem dokonałem zmiany choć w tym momencie kupiłbym jeszcze co innego x) ( lg l90 )

Początkowo w  ogóle polowałem na LG f6 które też jest fajnym telefon ( gabarytowo i hardwarowo) ale nie da sie prawie u nas tego kupic z normalnego pochodzenia.

 

O filmach Ci nie napisze bo dla mnei to kuriozum uzywac telefonu do filmów. Gry? Gram głównie w tower defense i takie pierdoły zrecznościowo co na szybko można partyjke rozegrać na kibelku także moge być mało miarodajny w tej kwestii. Real racing 3 śmiga na obu jak ta lala. GT2 na moto g też choc całkiem sprawnie. Takich bardziej wymagających więcej nie instalowałem ...

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Wystarczy ściągnąć jakiś launcher, wiele z nich jest bardzo funkcjonalnych i możesz je spersonalizować jak ci się podoba (bardziej niż pozwala na to nakładka LG). W dodatku Motorola ma pewniejsze wsparcie (nie sądzę, aby L9 II dostał coś więcej niż tego KK).

Link to post
Share on other sites

a po co mu cokolwiek więcej niż kk ? Zaktualizowałem soft do kk i różnic prawie nie widze....

Wątpię by kolejny andek wprowadził rewolucje..... ba nie widze większej różnicy między kit katem a gingerbreedem...

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...