Skocz do zawartości

Telewizor 3D LED do 5500 tyś.


Recommended Posts

Witam, poszukuję telewizora 55. Chciałbym, żeby posiadał wbudowane WiFi,pelna funkcjonalnosc Smart TV, wejscie USB, 3D, Bardzo dobra jakoś obrazu, płynny obraz, dobre kolory. Do telewizora będzie podłączony dekoder NC+. Najczęściej będę oglądał sport, filmy akcji i inne filmy fabularne.

Na razie myślę nad zakupem LG 55LA740S, Samsung UE55F6800 co o nich sądzicie? Który lepszy? A może jest coś lepszego w tej kwocie? Z góry dziękuje za pomoc:)

Edytowane przez hipis
Link to post
Share on other sites

Zerknij jeszcze na Sony KDL-55W805B. Mam wersję 50 cali tego TV i naprawdę jest super. Powłoka pół-matowa, wysoka jakość wykończenia, bardzo cienka ramka i matryca Samsunga, ale nie przejaskrawiona fabrycznie. Samsung i ten chyba mają te same matryce, więc oglólnie to chyba z tych dwóch to cena i jakość wykonania. Co do LG, to wszyscy odradzają (fora, sprzedawcy w sklepach, znajomi) Sam na początku w LG celowałem, ale tłum mnie przekonał ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zerknij jeszcze na Sony KDL-55W805B. Mam wersję 50 cali tego TV i naprawdę jest super. Powłoka pół-matowa, wysoka jakość wykończenia, bardzo cienka ramka i matryca Samsunga, ale nie przejaskrawiona fabrycznie. Samsung i ten chyba mają te same matryce, więc oglólnie to chyba z tych dwóch to cena i jakość wykonania. Co do LG, to wszyscy odradzają (fora, sprzedawcy w sklepach, znajomi) Sam na początku w LG celowałem, ale tłum mnie przekonał ;)

Właśnie ostatnio znalazłem ten telewizor i nad nim najbardziej myślałem, widziałem go wczoraj na żywo i na prawdę obraz żyleta. Śmiało można brać?

Link to post
Share on other sites

Wymagania standardowe, z budżetem można trochę poszaleć. :) Na twoim miejscu jeszcze poczekałbym na nowe Philipsy, od wielu lat są to tv z najlepszą jakością obrazu. Na pewno ugryziesz też model z ambilightem, fajnie się ogląda wieczorem przy zgaszonym świetle. Raz że obraz wydaje się większy, dwa, że oczy się nie męczą, efekt po prostu warty czekania. Pewnie spoko byś się załapał na model 7109.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ten LG na pewno ma dużo bardziej rozbudowaną komunikację(Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast, WiDi,MHL). Jeżeli chodzi o funkcjonalność samrt tv to LG od tego roku wprowadziło System WebOs. Znaczniej uprościło i przyśpieszyło obsługę. Poczytaj więcej o tym systemie na necie i sam zobaczysz:)

Link to post
Share on other sites
Ten LG na pewno ma dużo bardziej rozbudowaną komunikację(Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast, WiDi,MHL).

WiDi i Wifi Direct to dokładnie to samo.

 

Naprawdę dużo bardziej rozbudowana niż w Sony?

Sony ma dokładnie to samo co wymieniłeś. Jedyne co może być warte uwagi to faktycznie ten webOS.

Edytowane przez madseason
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...