Skocz do zawartości

Jaki telefon komórkowy +/- 300zł?


Recommended Posts

Witam. :)

Zamierzam kupić nowy telefon, a proszę Was tutaj o poradę, ponieważ nie zabardzo się na tym znam.

 

Chciałbym aby spełniał on warunki podane przeze mnie:

 

- ma on być nowy

 

- mam do wydania kwotę wynoszącą około 300zł (maxxx 350)

 

- musi posiadać dosyć wytrzymałą baterię (tutaj proszę Was o dopisanie ile dana bateria wytrzymuje       w danym telefonie)

 

- musi posiadać dość dobry aparat, nawet w ciemności (też proszę o porady, myślałem nad 5 MP)

 

- NIEtreszczący, głośny głośnik

 

- ma wytrzymać tzw. "tarmoszenie w kieszeni" (tzn., żeby mieścił się w  większości kieszeń, żeby się nie rysował i wytrzymał np. podczas jazdy na rowerze)

 

- ma posiadać dobre, nie psujące się wejścia do karty pamięci, karty sim, na słuchawki oraz trzymającą się klapkę

 

- no i chyba najważniejsze (jak dla mnie): Musi mieć dobry i łatwy dostęp do internetu - aby dało się przeglądać na nim niemal wszystkie strony i oglądać filmy, np. youtube.

 

 

To chyba narazie tyle, jak coś sobie przypomnę to napiszę :D.

Tylko proszę, weźcie pod uwagę to co wymieniłem wyżej.

 

Dzięki z góry za pomoc, Pozdrawiam ;P.

Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy tylko w erze... 300zł to masz na myśli chyba dopłatę do telefonu w abo bo inaczej nowy telefon to zapomnij ;)

 

Na prawdę mam wydawać po 500 - 1000 zł za telefon? Za tyle to można dobry komputer kupić -,-. Cały czas tylko dołóż dołóż i dołóż. Skąd mam tyle wziąźć? Babcie z renty okraść? Jaja jakieś?

Link to post
Share on other sites

Realia są takie, że teraz na rynku są smartfony i nie kupisz dobrego smartfona za tak malutką kwotę. Tzn kupisz ale nie będzie miał z całą pewnością mocnej baterii tylko przeciętną i mocnego aparatu tylko przeciętny albo słaby. Kwota jest malutka.....

Po tyle to się kupuje  telefony klasyczne które służą na dobrą sprawę do dzwonienia....

 

Poszukaj nokii Lumii 520

Płynny i tani smartfon. 4 calowy ekran. Bateria przeciętna ale lepszej po prostu nie dostaniesz i kropka. Aparat nawet całkiem do rzeczy tym bardziej biorąc pod uwagę budżet.... ale tylko w dobrych warunkach oświetleniowych. W ciemności by dobre foty pstrykać nawet smarty z segmentu średniego maja problemy....

Cóż realia są takie, że nie ma nic za darmo......

za 500z-1000złdobry komputer ? Laptopa nowego za chiny za tyle nie kupisz by miało to ręce  i nogi......

PC może złożysz ale będzie się nadawał do przeglądania neta.... i tyle....

Obudź się....

 

P.S

Na przyszłość nie wal tylu enterów bo post jest po prostu nieczytelny

Link to post
Share on other sites

Realia są takie, że teraz na rynku są smartfony i nie kupisz dobrego smartfona za tak malutką kwotę. Tzn kupisz ale nie będzie miał z całą pewnością mocnej baterii tylko przeciętną i mocnego aparatu tylko przeciętny albo słaby. Kwota jest malutka.....

Po tyle to się kupuje  telefony klasyczne które służą na dobrą sprawę do dzwonienia....

 

Poszukaj nokii Lumii 520

Płynny i tani smartfon. 4 calowy ekran. Bateria przeciętna ale lepszej po prostu nie dostaniesz i kropka. Aparat nawet całkiem do rzeczy tym bardziej biorąc pod uwagę budżet.... ale tylko w dobrych warunkach oświetleniowych. W ciemności by dobre foty pstrykać nawet smarty z segmentu średniego maja problemy....

Cóż realia są takie, że nie ma nic za darmo......

za 500z-1000złdobry komputer ? Laptopa nowego za chiny za tyle nie kupisz by miało to ręce  i nogi......

PC może złożysz ale będzie się nadawał do przeglądania neta.... i tyle....

Obudź się....

 

P.S

Na przyszłość nie wal tylu enterów bo post jest po prostu nieczytelny

 

Dobra, może mnie trochę poniosło, przepraszam.

 

Powiedzmy, że szukam mniejszego zła w tej cenie. Nie mogę wydać więcej bo po prostu mnie nie stać.

A może jakiś za 1 zł?

 

http://www.orange.pl/klienci_ind/telefony?ns_mchannel=ppc&ns_source=google&ns_campaign=BRAND%20Q%20-%20Telefony&ns_linkname=[orange%20telefony]&ns_clid=google,62239725,1875466725,[orange%20telefony]&gclid=CMr0o_fY1L4CFa3LtAod92MAYw

Link to post
Share on other sites

Wymagania trochę z kosmosu :D ale jeżeliby przeboleć ten aparat, to jest np. coś takiego http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/be-united-3.bhtml

 

Jak się nim bawiłem na żywo to byłem normalnie w szoku, że za takie pieniądze można kupić tak dobrze zrobiony (jak na tę cenę) telefon z naprawdę dobrym ekranem IPS!!! Myślałem, że haczyk tkwi w awaryjności, ale jak widać po opiniach to moje obawy były nieuzasadnione. Nic więcej z nowych telefonów nie przychodzi mi do głowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...