Skocz do zawartości

Telewizor jak i Monitor 22cale-32cale


Recommended Posts

Witam

 

chciałbym poznać wasza opinie na ten temat bo jestem przekonany kupić monitor do gier jak i tv lecz nie chce kupywac tuneru wiec postanowiłem kupić TV podłączyć pod hdmi najlepiej 100hz-144hz , możliwe ze też 3D ale nie akurat 4K ani 3K nie musi być chodzi mi głównie aby odświeżanie w takim monito-telewizorze małym dosyć 26Cale to średnia mam u siebie obecnie monitor 23calowy lecz potrzebna mi tv sprzedam monitor i kupie tv używać go będę jako monitor może ktoś już kupił coś takiego albo wie o co mi chodzi to niech podzieli się ze mną jaki tv konkretnie kupić

Link to post
Share on other sites

chce kupić TV i będę używać go jako też monitor chciałbym aby monitor miał 100hz-144hz , cali mniej więcej 24-32cale i czy by to wypaliło w grach jak i w tv jeśli tak to mielibyście jakieś doczynienia z takim tv pod użytkowanie komputerowe jak i telewizyjne bo zamierzam takie cos kupić

Link to post
Share on other sites

TV nie nadaje się do gier na PC. Używałem przez pół roku i wiem, co mówię. Z kolei monitory z wbudowanym tunerem najczęściej są beznadziejne, a i niczego powyżej 60Hz nie znajdziesz.

Nie wiem czy wiesz, ale sens kupowania monitora z odświeżaniem 120-144Hz ma sens dopiero wtedy, kiedy Twój komputer jest w stanie utrzymać taką ilość fps - zwykle potrzeba do tego dwóch mocnych kart w SLI/CF.

Napisz jeszcze jaką kwotą dysponujesz. Jest to jeden z kluczowych elementów przy wyborze :)

Link to post
Share on other sites

co to gry to Counter Strike Global Offensive , wyciągam na maxaymalnych detalach 300 klatek no te 300fps bez spadków w mniejszych mapach tak zwanych AIM mapach lub FUNNY MAP  w grze osiągam około 800fps na jednej karcie

 

obecnie używam monitora acer z wejściem RGB czyli standardowe , karta ma wejście DVI więc obraz jest nie taki jaki powinien choć i tak dobrze nie widzę dużej różnicy ważne ze sygnał jest wmiare ale powiem ze chciałbym HDMI kupywanie monitora za 300zł kolejnego sprzedanie tego kupienie nowego tv do pokoju troche dużu wydatków ale może jak mówisz TV nie nadaje się to monitor taki do 600zł jeśli mam kupywać oddzielnie

 

http://s.pcformat.pl/g/a/uploads/906/a2_500.jpg  obrazek z tym RGB i DVI jak by ktoś chciał i nie wiedział o co mi chodzi  przejściówkę dostałem z karta wiec lajtowo ale wole HDMI

Edytowane przez DawidMaster
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...