Skocz do zawartości

The Goodfather II :)


Recommended Posts

No więc graficznie jest przeciętnie... nawet ubogo. Nie liczcie na grafike z gta IV:) System gry wydaję sie być rozbudowany. Dobieramy członków rodziny/możemy ich uczyć nowych zdolności jak np kupowanie licencji na broń oraz ulepszać statystyki za $. Również można dowolnie ich awanasować. Puki co nie mogę ocenić gry po 20 minutach grania;p Wieczorem coś wiecej napisze

 

ps. Gra z napisami pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

No więc graficznie jest przeciętnie... nawet ubogo. Nie liczcie na grafike z gta IV:)

O LOL... a dla Ciebie grafika z GTA IV jest wzorem? Nawet w maksymalnych ustawieniach to dramat.

a dla czego nie przeciez gtaIV jak na ten typ rozgrywki to ma najlepsza grafe znajdz mi gre tego typu z ladniejsza grafa to wtedy pogadamy :?
Link to post
Share on other sites

No więc graficznie jest przeciętnie... nawet ubogo. Nie liczcie na grafike z gta IV:)

O LOL... a dla Ciebie grafika z GTA IV jest wzorem? Nawet w maksymalnych ustawieniach to dramat.

powiedz ze zartujesz? jezeli wyznacznikiem ladnej grafy sa swiecace sie jak psu jajca tekstury, itp. to fakt, gta4 jest takie se... ale nie mozna przejsc obojetnie obok tak przepelnionej szczegolami scenerii, dobrze wyteksturowanej, z idealnie dobrana kolorystyka... No nie mozna... A jezeli tak. to powiedz co wg Ciebie ma super grafike (tylko prosze, nie wymieniaj Crysis)

Link to post
Share on other sites

No więc graficznie jest przeciętnie... nawet ubogo. Nie liczcie na grafike z gta IV:)

O LOL... a dla Ciebie grafika z GTA IV jest wzorem? Nawet w maksymalnych ustawieniach to dramat.

powiedz ze zartujesz? jezeli wyznacznikiem ladnej grafy sa swiecace sie jak psu jajca tekstury, itp. to fakt, gta4 jest takie se... ale nie mozna przejsc obojetnie obok tak przepelnionej szczegolami scenerii, dobrze wyteksturowanej, z idealnie dobrana kolorystyka... No nie mozna... A jezeli tak. to powiedz co wg Ciebie ma super grafike (tylko prosze, nie wymieniaj Crysis)

Czlowieku widziales kiedys gtaIV z max detalami na zywo bo mi sie wydaje ze widziales na xbox 360 lub tez na youtube :) i nie umiesz czytac ze zrozumieniem napisalem ze jak na ten typ rozgrywki czyli takie gry jak mafia gothfather lub jaust cause a z tym wyznacznikiem ladnej grafy to crysis lub stalker clear sky takie jest moje zdanie
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...