Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

1. Mój budżet : 700 zł

2.Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep, allegro

3.Nówka czy używka : nówka

4.Preferowany rozmiar wyświetlacza : 4,5-5

5.Preferowany system mobilny : Android

6.Do czego będę używać urządzenia : Internet, SMS, rozmowy, filmy, gry, muzyka

7.Moje najważniejsze wymagania : Dobra jakość muzyki na słuchawkach, płynność telefonu, dobry wyświetlacz,gry powinny chodzić płynnie (bez lagów)

 

Mam już parę modeli,które sobie upatrzyłem (oczwyiście czekam na wasze opinie i wasze propozycje):

 

Mam szansę wyrwać Lenovo P770 do 400 zł,nie wiem czy się opłaca,więc czekam na kogoś opinie (używany z lombardu,ale prawie nówka)

 

HTC DESIRE 310

 

MOTOROLA MOTO G

 


 

 

Co sądzicie? Czy warto kupić tego Lenovo,bo czas na decyzję odnośnie tego telefonu jest ograniczony do paru godzin.

Edytowane przez chalwaklb
Link to post
Share on other sites

Desire 310 ma tragiczny aparat,ekran i dźwięk na słuchawkach,omijaj szerokim łukiem.

 

Poluj na S3 z polskiej dystrybucji,niekoniecznie nowego,egzemplarz z twojego linku ma tylko gwarancję serwisową.Jeżeli chodzi o multimedia,telefon nie do przebicia w swoim przedziale cenowym.

Link to post
Share on other sites
bardzo podobne do Motoroli Moto G,ale z możliwością rozbudowy o kartę pamieci?

LG L9 II, dobry procesor ( rdzienie krait) dobry ekran i slot na karte SD ;)

Edytowane przez Lazer23
Link to post
Share on other sites

A macie może jakieś modele bardzo podobne do Motoroli Moto G,ale z możliwością rozbudowy o kartę pamieci?

Xperia SP - w miare dobra bateria, ekran trudno ocenić :P Rozdzielczość dobra ale klawisze emulowane na ekranie - be bo z 4,6" zostaje 4,4 efektywne.., za to podzespoły powyżej średniej.... i lekka nakładka od sony.

Lg L9II - średnia bateria,  dobry ekran

Lg L90 - mocna bateria , ekran średni

 

Wszystkie te tel są lepsze niż moto g wg mnie.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Xiaomi redmi 1s ładnie się prezentuje,ale nie widzę go w zadnym sklepie i na allegro,a zza granicy sprowadzać nie chcę. Najbardziej do gustu przypadła mi ta Motorola tylko nie wiem jak to będzie z tą pamięcią ;/


Wersja 16 gb już 200 zł droższa... Nie ma żadnego sposobu na jakieś poszerzenie tej pamięci :D ?

Link to post
Share on other sites

ibuygou.com powinien przyjść w ciągu max 3 dni, choć mojemu profesorowi szedł prawie dobę  obyło się bez vatu ofc. dhl'em. Jest bardzo zadowolony, tak jak i ja. Wydajność w antutu jest większa niż xperii z i sgn2. Możesz powiększyć pamieć pendrivem microusb o ile moto g obsługuje otg.

Edytowane przez filo301
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...