Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć

.Mam problem z grą Skyrim (oryginał) mianowicie występują mi dziwne spadki fps-ów, niezależnie od lokacji,czy to miasto czy jaskinia z pustymi korytarzami. Problem jest trochę denerwujący, choć nie jestem maniakiem kl/s. Zmiana rozdzielczości w grze z 1280x1024 na 800x600 nie zmienia nic jak również zmiana ostawień graficznych z wysokich na niskie. Jakaś synchronizacja pionowa i wygładzanie krawędzi wyłączone.

Blaszak: FX 6100, R HD 7770, 8 GB RAM Windows 7 64 bit, AMD Catalyst 14.4.

Za wszelkie porady z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Problem ten występuje tylko w przypadku Skyrima. Inne gry typu AVP, Crysis2, Battlefield3 (wszystkie oryginały) nie sprawiają problemu. Zainstalowałem ten program co polecił użytkownik Azbestor i wiele nie pomogło, dało może z 5fpsów,ale różnica prawie nie zauważalna. raczej nic w tym temacie nie będę już więcej motał, pogram jak jest, w końcu to tylko gra.

Link to post
Share on other sites

Gra jest "czysta". Zainstalowałem ten program nexmodus dodało z 5fps,ale to nie polepszyło sprawy. Karta i procesor trzymają normalne temperatury, nic się nie przegrzewa. Trochę to dziwne, jak zmiana ustawień graficznych nic nie zmienia,czy to niskie czy wysokie.

Link to post
Share on other sites

Reinstalacje robiłem 2 razy i nic nie pomaga taki zabieg. Chyba damy sobie spokój z tym już, grał będę tak jak jest,lepiej gorzej,ale do przodu. Tak na marginesie ostatnio na Steamie pobrałem grę Snajper2 i śmiga elegancko,tylko ten Skyrim.


Można zamykać, jak nikt już nie ma pomysłów co to za przyczyna.

Link to post
Share on other sites

Też to mam, w co drugim podziemiu szarpie jak seria z uzi, mimo że fraps pokazuje 60 klatek, próbowałem to naprawić i nic, trzeba się przyzwyczaić, chociaż wiem jak mnie to wkurzało, troszke pomaga sztuczne wyłączenie V-sync była na to komenda w pliku ini, wtedy jakoś płynniej jest chociaż i tak lubi szarpać

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...