Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Ciekawi mnie czy ktoś również posiada aktualnie problemy z sterami od AMD.

U mnie na Win 8.1 Pro (oryginalny wszystkie update zainstalowane) po usunięciu starych (14.2), restarcie i instalacji 14.6beta się resetuje jak tylko po wpisaniu hasła pojawia się interfejs Modern Ui...

Próba powrotu na na 14.2 albo 14.4 whlq daje ten sam rezultat. Co jeszcze ciekawsze posypał mi sie Asus Ai Suite. Kiedy chce go uruchomić mam tylko okienko Windowsa "Acces violation at address 00412ac9 in module AI Suite II.exe Read of addeess 0061006D. A przy próbie usunięcia mam takie info : "This model does not support this application"

 

Miał ktoś z was takie problemy kiedyś?

Link to post
Share on other sites

Sterowniki odinstalowujesz normalnie przez ich de-instalator, czy używasz jakiegoś zewnętrznego programu ?

 

Jeśli normalnie, to być może zostaje jakiś syf i zewnętrzny program go usunie. Nie wiem, jak to wygląda na W8.1 ale ja przy 7 i XP używam z powodzeniem Driver Fusion.

Link to post
Share on other sites

Ja przed instalacją 14,6 miałem 14,4 przy ich odinstalowywaniu komp wywalił bsoda - włączył się jeszcze raz usuwanie starych restart i normalnie zainstalowałem 14.6 po czym restart i jak na obecną chwilę zero problemów - poprawa w W_D jest zwłaszcza tak FPS nie spada.

Link to post
Share on other sites

Też miałem problem z 14.6, trochę inny, bo po ich instalacji obraz nie jest wyświetlany na calości matrycy monitora (pozostawia ok 1,5 cm paski wokół wyświetlanego obrazu przy monitorze 23")... wrocilem do 14.4. Odinstalowalem przy uzyciu standardowego de-instalatora steroników.

Link to post
Share on other sites

U mnie zarówna na 14.4 jak i 14.6 nie działa mantle w bf4. Do tego na 14.6 mam spadek fpsó  w W_D . Na 14.4 miałem średnio od 65 do 23 fpsów a na 14.6 mam średnio 40 do 9 fpsów.  Win 8.1 x64 , fx8120, 8gb ram 1600mhz, r9 290. Do tego spadek o 1300 pónktów w 3dmark 11. Jak na razie u mnie  najlepiej działające stery to 14.1 

Link to post
Share on other sites

Jednym z najczęściej używanych prog. jest obecnie DDU http://www.wagnardmobile.com/DDU/ .

Masz plusa, ja używałem Driver Fusion ale widać dziś nie podołał zadaniu.

 

 

Co do Asus AI Suite II zainstalowałem go jeszcze raz do tego samego folderu nadgrywając pliki i wszystko jest oki nawet profile zasilania się wczytały poprawnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...