Skocz do zawartości

[MULTI] Medal of Honor - seria


Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor

    • Bardzo dobra gra
      14
    • Dobra gra
      23
    • Przeciętna gra
      26
    • Nie mam zdania
      8
    • Słaba gra
      15
    • Bardzo zła gra
      2
    • Gniot jakich mało
      16


Recommended Posts

To jest tak:

Po tej smutnej akcji musisz zabić dwóch kolesi, jak tam do nich podchodzisz to klikasz guzik i ich zabija sam.

Potem stoi dwóch, czekasz za samochodem aż koleś ze spluwą się odwróci i wtedy podchodzisz do tego co stoi plecami i zabijasz, a drugiego on sam zabije.

I wtedy chyba powinien być zapis, a jeśli nie to idziesz dalej, zabijasz pistoletem dwóch kolesi, którzy idą w twoją stronę. Podnosisz 870 shotguna (bedzie latwiej) i najlepiej idź w prawo w takie wąskie przejście i zabijaj :D

 

pewnie to wszystko wiesz, ale mniej więcej po tym MUSI być zapis. A jeśli nie to coś albo źle klikasz, albo masz pirata i złego cracka :P

Link to post
Share on other sites

owszem gra jest zbugowana. bardzo zbugowana. choć takie coś nigdy nie miało u mnie miejsca.

jedyne co mogę Ci w tej sytuacji poradzić to nie dać się zabić :D

 

nie wiem czy też tak masz, ale przed włączeniem gry muszę wybrać czy chcę użyć zapisów z sieci czy z komputera. może to ci się jakoś pomieszało i zapisuje się np. w sieci, a odczytuje z kompa czy coś w ten deseń.

ale tak czy siak to bardzo dziwna sprawa.

Link to post
Share on other sites

Może to przez poziom trudności? :D Taki trudny że trzeba przejść misję bez błędnie

 

@Topic

 

Kupiłem Pre-Order, grałem i się zawiodłem :-/

 

Mam BF3 + Premium i Pre-Order MoHa więc mogę porównywać :)

 

Według mnie oprócz bugów ta gra posiada za mało contentu. Jest dużo broni ale system odblokowywania dodatków jest bardzo nie dokładny. Jako nowicjusz wiedziałem tylko tyle, że żeby mieć nowy dodatek trzeba odblokować nowego żołnierza. Natomiast w Battlefield 3 czuję większą swobodę. Pisze dokładnie ile musisz zdobyć pkt., ile osób zabić i co dokładnie zrobić żeby zdobyć daną broń/nieśmiertelnik. Battlefield 3 na początku też był zbugowany ale nie aż do takiego stopnia. Grafika w BF3 również jest lepsza niż w Medal of Honor. Cena za Medal of Honor a Battlefield to była różnica kilku zł ale za to ilość contentu w tych 2 grach jest rażąco widoczny. W Medal of Honor zastosowali sprytny marketing ale zapomnieli, że nie każdy kupuje gry przed premierą albo po premierze nie widząc jej. Marketing polegał na tym, że żołnierze pochodzili z pewnych krajów a osoby z tych krajów oczywiście bardziej skuszą się na tą grę. Można jeszcze dodać taką jedną opcję z Battlelog'a. Chodzi mi dokładnie o "Nations" czyli walka między krajami! Kto będzie lepszy? Kto zdobędzie więcej pkt.? Tak na prawdę w tym mini konkursie liczy się bardziej ilość a nie jakość. Choć polaków jest całkiem sporo (jesteśmy w całkiem sporym gronie) a dokładnie 2,5k to na pewno większość z nich nie gra. Za to Amerykanów i Niemców jest i więcej, są lepsi a na dodatek grają! Za sam udział w rundzie dostajemy parę tokenów a im lepiej nam idzie tym więcej ich zdobywamy. Za oddawanie tokenów zdobywamy takie jakby Baretki (Z Battlefield 3) za które dostajemy pkt.

 

Według mnie można kupować Medal of Honor (o ile ktoś lubi ciasne mapy) gdyż i tak większość bugów jest naprawiona (większość - mówiłem optymistycznie) a przyjemność przyjdzie wraz ze skillem :)

 

Jednak jeśli macie wybierać między Battlefield 3 + Premium (lub premium edition czyli podstawka + premium w jednym) a Medal of Honor to oczywiście Battlefield bije na głowę Medal of Bugonor :D

 

Mam nadzieję że to troszkę rozjaśniło co i jak jest z tym Medal'em :) Pozdrawiam!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z tymi żetonami to nie do końca jest tak, że im więcej graczy tym lepiej.

Chodzi o to, że właśnie wynik musi mocno przewyższać liczbę graczy, czyli lepiej jak gra kilka set osób BARDZO DOBRYCH niż kilka tysięcy słabych graczy.

 

Jeśli się nie mylę, oczywiście... :)

 

Na beta testach Polska była na 5 miejscu, a przed nią same MAŁE KRAJE. Niemcy i USA były pod nami, a liczba graczy była kolosalna w porównaniu z Polska i resztą top 5.

Link to post
Share on other sites

Im bardziej się starają tym mniej realistyczna grafika wychodzi. Naprawdę Frostbite 1.5 z Bad Company 2 wyglądał super. Realistycznie i przekonująco, a w FB 2 przesadzili z tymi wodotryskami i oświetleniami, które walą po mordzie, jakby ci ktoś latarką 5 cm przed oczyma świecił.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

wydaje mi się że moh jest lepszy od bfa zwłaszcza wprowadza pewną świeżość, ja jako weteran serii battlefield odczuwam już zmęczenie monotonnością tej serii. wolałbym by to BF 2143 wyszedł zamiast Battlefield 3 wtedy bym grał po dziś dzień, a moh to dla mnie odskocznia od tej właśnie monotonności

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...