Skocz do zawartości

[MULTI] Medal of Honor - seria


Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor

    • Bardzo dobra gra
      14
    • Dobra gra
      23
    • Przeciętna gra
      26
    • Nie mam zdania
      8
    • Słaba gra
      15
    • Bardzo zła gra
      2
    • Gniot jakich mało
      16


Recommended Posts

Trudno. Według mnie miłym gestem od DICE byłoby zrobienie tak jak postąpił Danger Close z singlem i multi. Mianowicie do wyboru BattleLog albo z poziomu gry (w BF3 doszłaby jeszcze opcja Co-op).

 

EDIT: Multi nie najgorsze. Jednak stałoby się one lepsze jakby naprawili te wszystkie błędy i dali jakieś urozmaicenie by ta gra miała swój charakter ;)

 

EDIT2: Też macie tak, że do steelbox'a wchodzi tylko jedna płyta DVD idealnie, a druga ledwo co się trzyma ??

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Zagrajcie sobie w grę FPP pod tytułem

Cabela's Dangerous Hunts 2013

 

i potem wróćcie do Medal Warfighter'a. Może malkontenci zaczną doceniać to że studio Danger Close starało się stworzyc przynajmniej przyzwoitą grę. Różnice pomiędzy FPS-a z najwyższej pólki a przyzwoitymi grami a produkcjami typu "kaszanka zone" jest chyba dla wiekszości dostrzegalna. Tak więc trzeba się cieszyć że na rynku nie ma samych produkcji jak ta kicha którą wypisałem wielimi literami.

A i jeszcze jedno, zobaczymy co pokaże niedługo Black Ops II.

Link to post
Share on other sites

A co za problem w patchu to wprowadzic. Pare plikow nowych i pare podlegajacych edycji.

 

DICE nie potrafi porządnie gry zbalansować (a na dłuższą metę zmieniają w grze tylko statystyki broni), mają wielki burdel w plikach, patche wychodzą raz na ruski rok i prócz DLC nie ma w nich za wiele, naprawde, myślisz że ktoś do BF3 będzie wsadzać udogodnienia by grało się lepiej? Im szybciej zdechnie BF3 tym prędzej będą mogli wrzucić do obiegu "NOWATORSKI I INNOWACYJNY!" Battlefield 4. Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Co powiecie o multi w tej grze? zastanawiam się nad kupnem ale nie wiem jak multi stoi, czy jest fajne i można fajnie pograć czy jest denne i szybko się nudzi.?

Napewno jest wiele bug'ów, zresztą tak samo było w BF, nie wiem czy poprostu ludzie nie widzieli tego, czy naprawili ale jest już opcja edytowania ustawień m.in zmiana Grafiki na Ultra - i tutaj moja opinia właśnie się zmienia, gdyż w tej chwili grafika jest na tym samym poziomie co Pole Bitwy 3, oraz wszelkie inne możliwości zmiany ustawień, a nawet więcej, np czy by kucnąć mamy przytrzymać klawisz czy poprostu "kliknąć". Nie było tego chyba nawet w BF3, fajna opcja.

 

MOHW w multi to gra przede wszystkim n a taktyke i logike, jeżeli przeciwnik strzeli pierwszy, marne szanse na przerzucie, nawet na normal'u.

 

Samo multi bardzo wciąga i daje więcej frajdy niż rozgrywka BF, w którą gram dla przyjemności, wsiąde w czołg i na****iam "bekflipa" :D

 

Ciężko zabić, łatwo zginąć - motto tej gry. Mi jako fanatykowi gier FPS, (daaawno temu wyścigówek(, gra się podoba, a nawet barzdo, chodź liczę na zlikwidowanie licznych błędów, co napewno się zdarzy mam nadzieje przed wypuszczeniem DLC.

 

Dodam, że największym błędem i fail'em tej gry, jest widzenie przeciwnika non stop na radarze, jak i przez ściany. Na radarze miało to miejsce i w BF3, ja niestety nie mam zwyczaju wogle w radar patrzeć, tylko na to co sie dzieje na polu walki, a w mapkach typu wydmy "czegoś tam" w MOHW, gdzie są uliczki między domkami, mój przeciwnik ma tym sposobem nade mną przewage, wyskakuje z rogu z "info" a co dalej zależy ode mnie czy umiejętności gracza na moim miejscu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...