Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od niedawna jestem posiadaczem telefonu HTC one x i od wczoraj zaczął jakoś dziwnie się nagrzewać. Trzymam go w kieszenie nic nie jest włączone, a on się dość ostro grzeje i bateria szybko spada. Nie wiem o co chodzi, więc liczę na waszą pomoc :)

Link to post
Share on other sites

mam HOX-a od ponad roku i tak raz na pół roku ma takie 1-2 dni gdzie telefon grzeje się bez powodu a bateria ledwo 24h wytrzymuje. 

 

U mnie pomaga restart.

 

Ogólnie ten telefon pod obciążeniem się dość mocno grzeje, ale nie wiem co jest powodem tego chwilowego grzania się bez obciążenia

(może jakiś proces który telefon uruchamia okresowo) - mi to nie przeszkadza - normalnie 2-3 dni trzyma i jest OK

Link to post
Share on other sites

Teraz on nawet 10h nie wytrzyma jak się tak grzeje, resetowałem 2 razy wcześniej, ale niestety to nie pomogło. Mam nadzieje, że będzie jak u ciebie i niedługo to minie. Pod obciążeniem to wiem, że się grzeje, ale nie aż tak bardzo jak teraz bez powodu. 


I dodam jeszcze, że odkąd to się dzieje, to telefon nie czyta mi karty sim

Link to post
Share on other sites

Ok, tak jak mówił wrzesi0, po 2dniach przestało i działa dobrze, nawet lekko się nie grzeje :)

Dzięki, teraz będę już wiedział o co chodzi, jak następnym razem mi się to stanie 

jeszcze raz dzięki

 

Można zamknąć :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...