Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

  1. mój budżet :650zł
  2. Gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :  allegro
  3. Nówka czy używka : nówka
  4. Preferowany rozmiar wyświetlacza : nie więcej niż 5 cali
  5. Preferowany system mobilny : Android
  6. Do czego będę używać urządzenia : Internet, SMS, rozmowy, filmy, gry, muzyka
  7. Moje najważniejsze wymagania : płynność telefonu, dobry wyświetlacz,dobry aparat,1gb ram(opcjonalnie dobrze by było żeby w telefonie dało się rozszerzyć pamięć)

 

Zastanawiam się nad:

-HTC One X-faworyt

-HTC One S

-Xiaomi Red Rice

-ZTE V967S

-HTC Desire 500

 który z nich jest najlepszy ? z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez normalgame
Link to post
Share on other sites

Żaden

One X i onex to zapewne sprowadzane z Hong kongu..... bez gwarancji

Red rice wiadomo ....

desire 500 słąby

Zte tez chyba s chin ?

 

Kup normalnego z polskiej dystrybucji z 2 letnią gwarancją LG l90 - 4 rdzenie cortex a7 tak jak w red rice, ekran 4,7 qHD, 1 gb ram, 8 gb hdd, slot SD, bateria 2500 mah + gadget w postaci guziczka fizycznego z diodą powiadomień. - cena ok 600zł

albo Lg L9 II z 2 rdzeniami krait ( wydajność na poziomie 4x a7 ale zjadają więcej prądu)m 1 gb ram, 8 gb hdd, bateria 2100 . Wszystkie klawisze dotykowe bez podświetlenia. ok 650 zł

 

także ekran vs lepsze przebiegi na baterii na dobrą sprawę.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

LG L9 II albo Motorola Moto G sam byłem w podobnej sytuacji i wybrałem Motorole czysty android to naprawdę szybki system chociaż nakładka od LG nie muli tak jak od Samsunga. Bateria w motoroli jest naprawdę dobra jedynie co to można się przyczepić do aparatu bo nie jest on jakiś super lecz bardziej przeciętny.

Link to post
Share on other sites

nvm nie doczytalem :D ale LG L9 II będzie lepszy od moto g między innymi przez lepiej zagospodarowaną przestrzeń, moto traci na emulowanych przyciskach. LG jest mniejszy mimo tej samej przekątnej wyświetlacza.

Edytowane przez Buuren
Link to post
Share on other sites

LG jest mniejszy mimo tej samej przekątnej wyświetlacza.

Nie mają takiej samej przekątnej ekranu :D 4.7" VS 4.5" w motoroli (większa gęstość PPI  w moto), co nie zmienia faktu że LG jest minimalnie mniejszy. Wybór należy do autora ale w tej cenie i tak nie znajdzie nic lepszego od LG L9 II i Motoroli moto g.

Link to post
Share on other sites

zaprzeczam po raz kolejny bo moto g obecnie to nic szczególnego. Lg l90 jest lepszy niż moto g i na równi z l9 II.

Moto G było fajne zaraz po premierze i ofc nie u nas bo u nas premiery nie miało od razu. Hitem byłą w ameryce południowej i na zachodzie. Ba sam sobie nawet z UK sprowadziłem sztuke za niecałe 500zł ale po zobaczeniu jakości fotek od razu wystawiłem na allegro. :)

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Jeszcze takich głupot nie słyszałem samo LG stawia L90 niżej niż L9 II, a kolega tutaj wypisuje totalne farmazony. Jedynie lepszy może mieć trochę aparat LG L90 od Moto G. Nikt od urządzenia za 600 zł raczej nie będzie wymagał zdjęć robionych na poziomie lustrzanki. Ekran najlepszy według mnie z tej trójki ma właśnie motorola chociaż niewiele od L9 II bo L90 pozostawia wiele do życzenia.

I co najważniejsze Motorola chyba będzie miała najszybciej aktualizację w porównaniu do LG o ile LG L9 II I L90  ją dostaną do kolejnej wersji.

Następnym razem kolego Synergia podaj jakiś argument.

 

Ps. A co do jakości zdjęć to na początku wiele osób miało ustawione ratio 4:3 i bardzo narzekano może kolega też tak miał?

Link to post
Share on other sites

HEHE uwielbiam malkontentów i teoretyków....

miałem moto g i mam obecnie L9 II i to moja subiektywna opinia. Nie są to żadne farmazony także daj sobie na wstrzymanie.

Bawiłem się l90tką ostatnio i stwierdzam, że gorszy wyświetlacz jest dla mnie praktycznie mało zauważalny. Wolałbym mocniejszą baterię a takową ten telefon dysponuje. MA też bardzo przydatny guzik fizyczny z diodą... czego l9 II nie ma ( ma tylko niepodświetlane klawisze ergo MINUS)

Stąd CZŁOWIEKU postawiłem l9II i l90 na równi w zależności co kto lubi, lepszy display czy lepszą baterie.....

Co do aktualizacji mam obecnie oficjalnego kitkata w l9II który wprowadził na dobrą sprawę z zauważalnych przeze mnie funkcji funkcje Knock UP i przemeblował ustawienia w apce z aparatem... Nie wniosło to z punktu widzenia użytkownika smarftona dokładnie nic....

Co do aparatu moto g używałem go dłużej niż1 minute i takie są fakty.

 

Nie obchodzi mnie co i gdzie stawia LG. Sam potrafię mysleć i nie jestem baranem by łykać marketingowy bełkot.

NA forum wyrażam swoją subiektywna opinie czy to Ci się podoba czy nie...

Co do moto g, śmieszne jest, że telefon ten nei ma nawet ładowarki w zestawie... ma wbudowaną baterię, nei ma slotu SD. Jedynym jego namacalnym atutem jest ekran choć to kwestia subiektywna.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Witajcie,

 

Ja również szukam telefonu o takim zastosowaniu jak kolega: Internet, SMS, rozmowy, muzyka, gry. Mam do wydania max 700zł i chciałbym nowy telefon o wyświetlaczu nie większym niż 4,5". 

 

Co możecie polecić z mniejszym wyświetlaczem niż proponowane LG i Moto?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

s4 mini akurat nie jest jakoś zauważalnie mocniejszy niż l9 II + ma touchwiza.........a wrzucanie customa jest bez sensu bo równie dobrze można wrzucić taktowego na l9 ii i też będzie śmigał jak poparzony.

Wydajniejszy będzie LG G

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

S4 Mini ma znacznie lepszy procesor (rdzenie Krait 300 vs Krait 200, różnica około 15-20% przy takim samym taktowaniu, przy takiej różnicy powinno być jeszcze te 10% więcej) i więcej pamięci ram. Granie jakiegoś customa w przypadku Samsunga ma spore znaczenie (TW jest słabo zoptymalizowany), przy LG nie jest ono tak widoczne (no chyba że LG spieprzy update).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...