Skocz do zawartości

Jaki telefon z WCDMA (Japonia) + WiFi + Skype


Recommended Posts

Właśnie mega kiepsko. :rotfl: Skype ponoć zrezygnował ze wsparcia dla telefonów z OS innym niż Symbian...

 

Mają niby listę telefonów, na których Skype zadziała: http://www.skype.com/intl/pl/get-skype/ ... r-symbian/ Sam nie wiem co brać. Dla siebie chciałem coś z OSem innym niż S v5, natomiast moja druga połówka na pewno będzie zadowolona. Spodobała jej się 5800/N96/N95/N81 - coś z tego jest godne uwagi?

 

Do tego dochodzi oczywiście iPhone - ten jednak jako nowy jest nieco za drogi, a używki nas nie przekonują... Da się w okolicach ~800zł ustrzelić iPhone w dobrym stanie? Przeglądałem Allegro i po prostu nie wiem co sądzić o ofertach telefonów używanych - raczej brałem zawsze nowe.

Link to post
Share on other sites

Telefonów z Androidem ci nie polecę, Skype nas nie potraktował poważnie i program jest dość wybrakowany nie oferuje wszystkich funkcji VoIP, a oceniany jest wszędzie dość surowo.

 

Z Windows Mobile jest podobna sytuacja, przeczytaj tego newsa, niby na WP, ale dużo w nim prawdy - http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Koniec-Skypea-dla-Windows-Mobile,wid,12032402,wiadomosc.html?ticaid=1a80c&_ticrsn=5.

 

Symbiana nie cierpię osobiście, od kiedy przerzuciłem się na Androida i przy okazji zahaczyłem o Windows Mobile. Z Nokii które wymieniłeś, osobiście mi się podoba 5800XM i przy niej bym obstawał, jest również najkrócej na rynku, więc i soft jest nowszy.

 

Telefonów używanych nikomu nie polecam, nie lubię wydzierać starych strupów po kimś.

Link to post
Share on other sites

A ja jednak polecam Iphona 3g wyrwałem w stanie idealnym ze wszystkim jeszcze gwarancją itd na alledrogo za 650zł ( nawet folia na Ekranie więc full wypas i nie narzekam choć mógłby być troszkę głośniejszy :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Skype nie (nawet wcześniej nie) ale inne programy.... tak! :)

A nimbuzz to taki ciekawy multikomunikator - nie tylko współpracuje ze skype (oczywiście połączenia głosowe działają... żeby nie było ;) ) ale też i z naszym polskim gg.

 

Możliwości fonów na androidzie są nieograniczone... pod warunkiem że zrootowane (odpowiednik jailbreak w iphonie... tylko że lepiej :P)

 

Można nawet przekształcić w substytut komputera :)

http://sven.killig.de/android/N1/2.2/usb_host/

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że twój system jest cały czas aktualizowany - ostatnio nawet bardzo szybko :>

Nie chodzi tylko o aktualizacje bezpieczeństwa czy mniejszych/większych błędów... ale też funkcjonalności których nie znajdziesz w żadnym sprzedawanym urządzeniu ;). Np. w htc dream jest dodana obsługa niektórych gestów MultiTouch mimo że... ekran dotykowy nie obsługuje tej techonologii :P

 

Oni po prostu umieją wycisnąć 100% ze sprzętu a nawet i więcej :)

A desire / N1 są dobrym wyborem na dziś z powodu sprzętu... N1 da się łatwiej hackować (ty nic nie musisz grzebać tylko rom aktualizujesz) :)

 

Powiem tyle że filmik na stronie którą zapodałem wyżej mówi sam za siebie :D

Tak to w prawym monitorze jest uruchomione w smartphonie :P

Ja tylko czekam na to aż któryś ze stajni htc wyjdzie z wbudowanym portem ~hdmi badź podobnym ;]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...