Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

A ja robię od piątku przerwę od wota :)

Zainstalowałem neverwinter online i nawalam mieczem ile wlezie

Potwory padają aż miło a ja się wcale ale to wcale nie denerwuje głupimi losowaniami , strzałami za zero czy idiotami w zespole :)

Grinduje postać i zbieram itemy :)

POLECAM !

 

Ps. w czwartek (chyba) jak ostatnio grałem CW to trafiliśmy na odem mortis co ciekawe na piaszczystej zastosowali taką taktykę jaką doszliśmy do meczu z nimi no i chłopaki nas zlali niestety :( szkoda bo mieliśmy bojowe nastroje i ładnie nam szło

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

hehe z ciekawości zacząłem czytać posty z pierwszej strony tego tematu i się okazało że byłem jednym z pierwszych:P

spider Ty też szybko się pojawiasz :P

lol kiedyś patton to była maszyna pierwszy w klanie go miałem, mało tego to był nasz pierwszy med chyba hehe

Na piaszczystej to stawiam że lekko rozegrałem w życiu z 5k bitew :D

 

ehh wspomnienia...

"tak się pochwalę swoim pattonem:P 4 dziesiątki zdjąłem w jednym meczu (wszystkie w ekipie wroga)
http://imageshack.us...4dziesitki.jpg/"

to były czasy nie było jakiś t57 wtf ani jagód co biorą po 2k hp na raz:P

człowiek musiał się wykazać i grało się przyjemniej a satysfakcja sięgała zenitu:D

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

A ja kupiłem druga artę- Grille :D

Z kolei w drodze do noobskiego T57 chyba nie sprzedam T71- jedna z ostatnich bitew przyniosła 2 wyspotowane tanki ale uszkodziłem 7 a zniszczyłem 3. Jeżeli losowanie jest w miarę to można tą pchełka namieszać a z racji działa znacznie bardziej niż np kiedy za starych dobrych czasów ownowałem T-50 ;)

 

@lukyeti

Ja wygląda sprawa ze 110E5? Dużo mi do niego nie zostało (xp, bo ze srebrem gorzej) a sporo osób mówi, że to większy med. Jak jest faktycznie z mobilnością, pancerzem, działem? Czuć realne różnice w grze w porównaniu do bardzo fajnego M103 (nie chodzi mi o to co na papierze)?

Link to post
Share on other sites

Kiedyś dużo fajniej się nim grało tak to taki przerośnięty med. kapitalnie sprawdzał się na mapach miejskich gdzie mogłeś nim zwiedzić całą mapę i ubić po kilka HT

Teraz jest o wiele trudniej bo wszyscy walą ze złota w X i każdy Cię przebija ale nadal bardzo lubię nim grać nawet ostatnio chyba 5 szt ubiłem

Mobilny jest, penetracja daje radę , przeładowanie chyba ok 7,5 sek co na X daje jakąś tam rekompensatę, wali średnio ok 400-450 więc nie jest źle

Jeśli tak jak ja twierdzisz że m103 to świetny czołg (a jest nas niewielu) to stawiam piwo że ze E5 będziesz zadowolony.

Nie kumam tych co narzekają na m103 przecież ten czołg to urodzony killer a wbicie X na tej linii to sama przyjemność!

T110E5 ma tą zaletę że wiadomo medy padają przeważnie na początku albo w środku bitwy i jak zostanie e5 to dzięki szybkości jako HT jest w stanie się wrócić i zbić capa.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Ostatnio właściwie po raz pierwszy odkąd gram M103 dobrze go skątowałem. E75 chyba ze 4 razy mnie nie przebił od frontu. Stałem obok torów przebiegajacych przez środek mapy bez jakiejkolwiek osłony ;)

Jak piszesz o reloadzie na E5 to przypomina mi to Ob.140. jak sprawdzałem staty to spośród równotierowych medów przynajmniej w kwestii działa jest OP. pomijam noobskie magazynkowce ;)

Link to post
Share on other sites

Wg mnie to zależy od tanka, kształtu frontu. Bo co z tego, że skątujesz Tigera I skoro tam jest praktycznie kąt prosty ;) Co do M103 to liczbowo trudno powiedzieć, musisz popróbować, np w bitwie treningowej różne ustawienia. Ponadto weź pod uwagę, że na treningu np nikt Cię nie przebije a w bitwie magicznym sposobem już tak.

Link to post
Share on other sites

Tiger I to porażka jezeli chodzi o pancerz :)

 

m103 jest problematyczne z mojego pkt widzenia czyli walczacego z nim, nawet od dolnej plyty z 704rki zdarzaja sie dingi :)

 

 

http://i.imgur.com/NWfHR8z.jpg

 

 

Dzisiaj idzie za dobrze :D wyczuwam jutro 10% wygranych :D

Edytowane przez Alpi
Link to post
Share on other sites

Najlepiej walić w dolną ale blisko gąsienic, tam pancerz jest cieńszy. podobnie z E75 i resztą ;)

Ostatnio miałem niezły zgryz bo w ogóle nie mogłem przebić mausa- od weakspotu na wieży ding, od reszty też gdzie mniej problemów mam z E100 :D Chyba będzie trzeba wozić więcej złotych pestek ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...