Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Dzisiejsze CW, Była masakra chaos i niewiadomo co się działo :D  :D tyle tego nam wyleciało :D

 

 

http://i.imgur.com/SJU1wXt.jpg

 

 

 

 

 

No i pierwszy na odstrzał poszedłem :)

 

 

 

http://i.imgur.com/5woGPcz.jpg

Edytowane przez alpiPL
Link to post
Share on other sites

Temat znowu zamarł....
No cóż, gdyby ktoś nie wiedział obowiązuje ciekawa oferta: 24/7 - 24 fragów - 7 raz przeżyć wciągu jednego dnia, za ten wyczyn dostajemy 250k - myślę, że to dobra wiadomość :)

Kolejna dobra wiadomość jest dla expiących lub radzieckie drzewko medów, od 18 listopada przez tydzień obowiązuje oferta interaktywna na drzewko medowe KV-13. Akurat expie KV1S specjalnie do KV13, więc cieszę się tym wydarzeniem :)

Tak po za tym, arty powróciła... Coraz więcej osób gra arty, standardem stało się przynajmniej 2 arty na bitwie - mnie to denerwuje, bo arty w rękach doświadczonego gracza, to maszynka do killowania, ostatnio chowałem za pagórkiem. Nie spodziewałem się, że arty zdoła tam walnąć - a jednak 1150hp cometa poszło jednym hitem. Kv1s też ściągnęła mi arty na hita. Zbyt bardzo przyzwyczaiłem się do gry bez arty...

Link to post
Share on other sites

Ma ktos jeszcze problemy z fpsami i oswietleniem na tym patchu?(Dodaz ze jak pierwszy raz wczoraj po patchowaniu odpalilem to nie bylo zadnych spadkow i dzialalo tak jak wczesniej, dzisiaj juz sie jakies jaja dzieja) Stracilem 20 fpsow i teraz jest srednio 40.. oraz jak zwykle oswietlenie powoduje ze na ekranie mam smugi od konturow czolgow...

Wlaczylem az starty render, bo na nowym nie da sie u mnie grac, 20 fpsow srednio na porcie :o

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Mnie sie to w glowie nie miesci, wczoraj max settings 60 fpsow prawie zawsze, dzisiaj 20. Klient w takim samym stanie :)

Teraz bede grac na starym renderze, bo jest w stanie utrzymac 60 fpsow, przy 30 to mam wrazenie ze tnie.

*Na tym renderze tez sa problemy :o, to jednak musi byc cos z modami dzwiekowymi, zauwazylem ze fpsy spadaja jak glupie w momencie gdy ktos do mnie podjedzie (nowosc z 8.9...)

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Sprawdzilem na forum wot'a EU i US. Wiele osob ma tego typu problemy. Rozwiazaniem jest obnizenie detali, ale co to za rozwiazanie gdy wczesniej wszystko pieknie dzialalo. Szkoda wielka braku wsparcia CSX, wtedy byloby duzo lepiej.


*T95 dalej jest w pyte :D

No nie moge sie doczekac E3 :*

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

E3 jest fajne, ma lepszy pancerz niż E4 ;). Pomału zbliżam się do "wafla" X tieru, narazie jeszcze Rhm grany :wariat:

http://vpx.pl/i/2013/11/16/shot_001.jpg

Edytowane przez Szarik
Link to post
Share on other sites

137k do E3 :)

Farmie bez premki ;O

Po 16 normalnie zaczyna sie pasmo porazek, jakby serwery byly zalewane noobami...

*Czuje sie jakbym normalnie gral z uposledzonymi dziecmi, zabijam 5.. a oni wszyscy daja sie wyrznac jednemu t54...


*119k

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Seria alt + f4 poszła...
Bo ja odciągnąłem IS 3 od AMX'a 12t a ten sobie pojechał i został mnie sam na sam...
Nie, nie ładował się, bo to frag nub i pojechał zabić artę...
We dwóch dali byśmy mu spokojnie radę.



A jeszcze znubiłem, bo założyłem nowe konto sobie i zapomniałem wpisać kodu zaproszeniowego :facepalm:

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Dobra, miałeś racje z pingiem, wcześniej miałem min. 58 max 62 (tak działa ich v-sync...)

Teraz skacze od 30 do 70 z włączonym v-sync...
 

 

Godzina 13 - najlepsza pora na WoTa chyba. Dwie rundy KV1S'em i raz 1800dmg 5fragów, druga runda, w której myślałem, że zejdę szybciej niż mucha, ale wytrzymałem i 2,2k dmg i 2kille :P

A KV1S nie lubię, bo ładuje się 13sekund... A ja lubię szybko strzelać :P
Dodatkowo, wyjechanie przodem na przeciwnika to czysta śmierć - chyba już większość wie gdzie walić w niego :P



No właśnie, jak dobrze kątować się czołgiem?


Edycja mi znikła! Oddawać mi ją!

Serio, WoT chyba chce mnie ułaskawić, 6 bitew z rzędu KV1S - już nawet z 7kami mnie wywala i cały czas wygrane :P Takim tempem to ja zaraz będę miał tego KV 13:P

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...