Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

A mi ciągle wywala grę przy wejściu w badania i zaznaczeniu jakiegoś modułu albo na początku bitwy. Nie jest to częste ale przy 2h grania mam takie wypady do windy z 9 razy minimum :/

Mnie wywala z gry co jakiś czas jak jestem już w bitwie, dźwięk się też kaszani - trzaski itd. Tak się zrobiło bodaj od łatki 8, przed było git.

 

Co do E100 i IS7, to mi się wydaje, że IS7 jednak jest lepszy. Obcyka E100 raz dwa w 1 na 1, aczkolwiek wszystko zależy od gracza. E100 jest dobry ogólnie. Ja głupio zrobiłem, że poszedłem w grubasa jagd e100, według mnie najgorszy x-tier niszczyciel :o.

Link to post
Share on other sites
A mi ciągle wywala grę przy wejściu w badania i zaznaczeniu jakiegoś modułu albo na początku bitwy. Nie jest to częste ale przy 2h grania mam takie wypady do windy z 9 razy minimum :/

Mam ten sam blad, wchodzac w 'BADAJ', zaznaczajac modul zamiast okienka z opisem i kosztemn wywala na pulpit. Przed Chinczykami nie mialem takiego bug'a. Zrobia cos z tym?

Link to post
Share on other sites

Jimbo też używam polecam inny mod

XVM

pokazuję fajne statystyki graczy biorących udział w grze oraz jakie wg statystyk dana strona ma szanse na wygranie :)

Pokazuję też na bieżąco w bitwie ile i komu zdjęliśmy hp

mod jest na tej stronie używam od niedawna ale jest ciekawy, pokazuję też ile mamy pkt jako gracz, ja 1340 i z tego co mi mówili kumple mieszczę się w 8% tych lepszych graczy całego serwera czyli taki noob nie jestem hehe

http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

T26E4 jest świetny o ile nie przeszkadza Ci mała prędkość i to ,że trzeba celować w weakspoty (175mm penetracja)  mam na nim 600+ bitew jestem zadowolony,  ma specjalny matchmaking wiec nigdy nie zobaczysz T10  max T9 i to rzadko ,  su-122-44 jest  zarąbisty , niezły pancerz na swoim tierze (lepszy pancerz ma tylko francuski td T7)  , super mobilność i bardzo dobre działo  . oba nieźle zarabiają ale ze względu na wyższy tier łatwiej jest zarobić SuperPershem  niż su-122-44. 

Link to post
Share on other sites

@up

 

Dzięki za poradę, a jak sądzisz, jaki jest najlepszy sposób na zagospodarowanie 8k złota (grosz do grosza i sie zebrało troszke :D). Bez premium, bo już mam.

Myślałem nad:

1. Kupno super pershinga

2. TOG II + free exp z is-2 na is-3 (nie wiem czemu ale kiepsko mi się gra "dwójką" )/ 128 do ferdka 

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

1. Dozbieraj golda i kup Löwe albo T34. Przy tych czołgach to będziesz po 70-80k kredytów średnio wychodzić z bitwy.
2. IS-2, a IS-3 to są dwie różne nacje. IS-2 występuje u żółtków, a IS-3 u ruskich. Więc jakim cudem chcesz przejść z IS-2 na IS-3 :roll: :roll:

3. TOG II to jeden z najgorszych czołgów w tej grze. Długi, mięki i wolnieszy od KW-1, a armata też jakiejś rewelacji nie robi.

Proponowałbym Ci iść szybko do E-75 bo według plotek ma się stać czołgiem premium. Podobny los czeka T-50-2 tylko nie wiadomo czy stanie się premium czy wyleci z drzewka, a na jego miejsce przyjdzie inny scout.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

@ darktraz :ToGII nie jest najgorszym czołgiem w grze , po prostu ma bardzo specyficzny styl gry , a działo na swój tier ma  świetne.
E-75 nie stanie się premium czołgiem , na pewno . t-50-2 również  nie stanie się premium zostanie zamieniony na 


 

@Morro: jak nie chcesz wydawać więcej pieniędzy to SP będzie najlepszy według statystyk  SP zarabia niewiele mniej niż T34  a przy tym ma lepsze MM ( nie gra z Tierami 10) poza tym na Sp nauczyłem się  weakspotów na każdym czołgu .

Link to post
Share on other sites

Mam z premium typa-59 i T34 i spotykam często superpershinga

Nie wiem jak on zarabia ale fakt że ciężko go przebić z przodu .

Mogę się wypowiedzieć o T34

Po tym jak zrobili to premium stracił na mobilności i osłabili działo, z modułami +braterstwem broni ładuję 12:38 no ale jak już załaduje to ma niezłego kopa. Potrafi kopnąć za 500 czym wprawia w osłupienie hehe standard 440-460 

Podobają mi się kozaki w E-75 czy E-100 jak lecą na mnie bo mają wyższe tiery a tutaj suprise bo ich przebijam hehe

Spokojnie na wyższych tierach nim powalczysz jak MM da ciała a takim perhsingiem wątpię....

Ogólnie zarabia na premce średnio ok 60-70k na bitwę, rekord wyciągłem 120k. oczywiście na czysto

W niedziele grając parę godzin na dwóch premium zarobiłem ok 2,5mln ale też grałem chinolem żeby wbić type 58

Więc ogólnie mając premkę i premium tank nie ma czegoś takiego jak zbadane czołgi a nie kupione :)

Podobno Kw-5 też dobrze zarabia :)

Dla mnie SP to takie gó**o w trawie ni to ciężki ni to med...

Więc najlepiej wybierz pod to jak lubisz grać.

Ja polecam T34.

 

Toga widziałem raz w bitwie i powiem że maus był dla mnie kosmiczny na początku ale ten wynalazek to już przegięcie totalne...

 

"

zainstalowałem, zagrałem, wy**bałem...

większego gówna nie widziałem

lepsza fizyka jest w "NESowych" Tankach

dziękuję dobranoc."

Faktycznie gra na poziomach 1-5 to i dla mnie porażka.

Ale potem masz większe zabawki i gra się miodnie :)

Nie od dziś wiadomo że większe działo większa zabawa :)

No chyba że Ty jeszcze o tym nie wiesz to sorry :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

@lukyeti

Potwierdzam, co prawda daleko mi do Ciebie jednak nie żałuję kupna T34, fajna zabawka. Zgadzam się także z tym, że im wyższe tiery tym przedniejsza zabawa. Odkąd kupiłem pierwszego konkretnego heavy- Tigera czy T29 poczuło się moc czołgu. KT, E75 jeszcze lepsza zabawa. O E100 się nie wypowiem z racji niewielkiej ilości bitew i braku topowego działa . Tak czy siak gra mnie cholernie wciągnęła :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...