Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Ladny wynik mix.

 

Sorki, ze wczoraj nie bylem ale jakos wolalem filmy ogladac :P

 

BTW. I jak tam granie na 8.0 :?: Mi jakosc bardziej teraz gra przypadla do gustu niz w na wczesniejszych wersjach, a fizyka to sporo smiechu jest z nia zwiazane. Przyznasz Mix czyz nie :P

Link to post
Share on other sites

Jedyne co popsuli porzadnie to drzeko. Mogliby jeszcze ustawic tak jak w WoWp. Mianowicie im da;lej ulepszamy tym mniej potrzeba pkt ulepszen na dany modol ktory jest pozniej. Fajnie by zrobili jakby po otrzymaniu obrazen to dziura sie pojawiala, a nie tylko plaska tekstura.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

szkoda, że tylko jedna nacja czołgów. Reszta jest nerfiona, gdy Rosyjscy gracze się skarzą.

 

balas to już swoją drogą, ale co do grafiki i samej właściwości gry to dobrze nie wróży bo strasznie zapatrują sie na słabsze maszyny więc za dużo usprawnień nie będzie jak kolega np napisał jakieś wizualne zmiany po uderzeniu pocisku itp, przy obecnych maszynach to możliwe, tylko po co ja kasa i tak leci..
Link to post
Share on other sites

Ladny wynik mix.

 

Sorki, ze wczoraj nie bylem ale jakos wolalem filmy ogladac :P

 

BTW. I jak tam granie na 8.0 :?: Mi jakosc bardziej teraz gra przypadla do gustu niz w na wczesniejszych wersjach, a fizyka to sporo smiechu jest z nia zwiazane. Przyznasz Mix czyz nie :P

 

Co racja to racja. Mi przypadł ten patch bardzo do gustu ale, że jako Gold mi się skyńczył to opuszczam WoT'a na czas nieokreślony xd

Link to post
Share on other sites

Na scoutach i tak nie ma konkret zarobków, zasadniczo najlepiej zarabia się na tym co najbardziej napierdziela (dpm), ammo mało kosztuje i naprawa mało. Różnice między t-50, a t-50-2 to zasadniczo kwestia tierów na które mm wrzuca, samo wykrywanie daje cred/exp niezależnie od tieru pojazdu który wykryjesz więc zostaje tylko to co ułupisz sam albo podświetlicz do odstrzału drużynie.

Link to post
Share on other sites

T-50-2 wrzuca wyżej więc jak jesteś dobry i arty są dobre można ładnie ugrać. Niestety najczęściej albo scout daje du*y, albo arty się nie potrafią ustawić/wycelować i jest kicha - bo giniesz i dostajesz śmieci za pierwsze wykrycie. Trochę inaczej wypadają aMXy bo potrafią jednak gruchnąć troche.

Edytowane przez Promilus
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie IS-7 :)

Nie wiem ale jak ten T-62A ma ustawione koszty podobnie do T-54 to jest dramatycznie. Na T-54 na wygranej bitwie i 4 kilach można było wyjść na minus to co dopiero ta X. Nie wiem bo nie sprawdzałem bo na razie wbiłem uberpattona a za zrobienie tej X z T-54 miałem się zabrać w nowym roku:P

Na razie gram artą Vi francuską i nie mogę wyjść z podziwu co to gó**o potrafi zrobić... chyba raz na 6-7 strzałów jest pusty nabój tzn nacelowane strzał i... no właśnie nic się niedzieje? do tego ta arta nie ma splasha praktycznie i często BAARDZO często wchodzą strzały za zero... no ale zdarzają się też kwiatki jak pantera za 1630 czu e50 za 1200... ogólnie jak na VI tier licho... szybko ładuje nawet i szybku skupia, do tego *********a jak t-50-2 ale też lipnie sadzi przy walce 1vs1 bo co to ma być za arta gdzie broniąc się przed atakiem mam gościa na 5m i trafiam go za 200hp? DRAMAT

Ogólnie szukam ludzi do klanu i do grania na esl.eu o złoto w turniejach 3vs3 i 7vs7 pozdro!!

 

Ps. właśnie mi przypomniałeś że od pół roku mam zbadane T-50-2 :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

No ja mialem niedawno 4 JT u mnie i 4 po przeciwnej stronie mam nawet screena

http://i.imgur.com/vH73j.png

Losowania są "bardzo dobre" widać że całkiem losowe i bez pojęcia... nobla temu kto na tym w końcu zapanuje...

Ale to i tak pikuś w porównaniu z tym co zrobili z kosztami utrzymania swojego garażu...dramat

taka bitwa

http://i.imgur.com/U9TBr.jpg

i chyba byłem 8k w plecy....kogoś tu *****ało wychodzi na to im mniej zrobisz czytaj wystrzelisz to lepiej..szkoda słów

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Taki balans mimo wszystko jeszcze ujdzie w standardowej bitwie, idzie to jakoś rozegrać ale jak już wrzuca po 6-7 art na strone to jest już paranoja. Z wystrzelaniem pocisków się zgodze, jak dużo postrzelam grubym (jgpz e-100) to jestem niemal zawsze na minus z premką.

 

Dziś nowy patch się pojawił, brytole w akcji :)

Edytowane przez Szarik_Komputerowiec
Link to post
Share on other sites

Mk1 nawet nawet- zwłaszcza z ostatnim działem, gdyby tylko jeździł, obracał się, miał pancerz...to byłby idealnym niskotierowcem ;) Reszty brytyjskich maszyn nie testowałem, zresztą za wcześnie na to a i szkoda mi free xp, o srebrze nie wspominając :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...