Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Linia jest nowa, wydaje się  "swojska" :) Po Skodzie t24, t25 i t40 PT spodziewam się takiego odpowiednika radzieckiego t34 którym fajnie mi się grało. Pozytywnie do tej linii nastawił mnie też filmik multiego jak grał z tatą TVPkiem :P Póki co zagrałem po jednej bitwie i niewiele mogę się wypowiedzieć. Pozytywnie nastawia jednak tak udana pierwsza bitwa :P

Link to post
Share on other sites

Nie znęcajmy się nad nim przecież tak go lubimy oboje!!!

Ja go rozumiem 1 na 100 strzałów nie wejdzie w T34 T29 czy hellcata i on po prostu nie chciał ryzykować !!!

Spider ma prostą logikę

gold = better penetration = more kills = big applause

 

:D :D :D :D

Bo dowódca nasz uznany

Lubi kiedy wygrywamy

A że golda nie żałuje

No to kille nam rabuje

Niech rozbrzmiewa jego chwała

Choć na goldzie wyrastała

My się tym nie przejmujemy

Jeno wrogów mu klepiemy

On bohater niczym Rambo

Zrobi z FAME istne szambo

Jeśli tylko jakiś wota docent

Zostawi mu z nich kilka procent!!!

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pany wczoraj miałem jubileusz, z chłopakami cisnęliśmy do prawie 3 w nocy :D Wesoło w uj było za sprawa Macieja :D A mi strzeliła wtedy bitwa nr 30000, niestety słabiutka, ledwie 2,2k na E4, do tego plik się chyba uszkodził czy coś więc nawet nie było czego wysłac do faji :P

 

Co do bitwy- graliśmy na 1-2-3, niestety tylko ten jeden raz rzuciło nas w jednym teamie a 2-3 w przeciwnych. Niemniej zabawa była przednia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zobaczcie sobie gracza PogoDance. Chyba jedyny "zielony gracz" któremu udało się bez ustawek i pewnie bez cheatów zdobyć ostatnio t-22-sr. W dodatku w garażu ma obj 260. Jak widać mocne zaparcie i szarpanie nerwów w tym gunwnianym trybie ma sens. :D

ostatnia powtórka:

 

http://wotreplays.com/site/2407970#pilsen-pogodance-waffentr_ger_auf_e_100

 

:D  :D  :D  :D  :D  :D

http://i.imgur.com/gMdoGQI.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...