Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Ja mam na razie długi urlop od tej gry, za dużo idiotów... zdecydowanie za dużo ich ;) A misji osobistych też nie robię, bo jak mam się wkurzać, bo mnie na t49 rzuca na himmla i game over ze spotowaniem to podziękuję. Albo t54 lightem rafię w końcu na prochorówkę, to team pojedzie na drugą stronę....

Link to post
Share on other sites

Dzisiejszy dzień ma tego bohatera :)

19 wygranych na 20 bitew !!!

Tak takie cuda w wocie się zdarzają! 

http://i60.tinypic.com/2uggxte.png


Rzekłbym WHAT A DAY!!!

Nie sądziłem że przy tylu bitwach da się taką średnią walnąć

Zwycięstw/Bitew: 34 (48) (70.8%)

Zniszczono: 63 (1.3)
Stracono: 30 (62.5%)
Trafienia/Strzały: 283 / 408 (69.4%)
Z penetracją: 211 (74.6%)
Zadane uszk.: 75 514 (1 573)
Otrzymane uszk.: 41 433 (863)
Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

obiect 430 v2 to świetne
To fenomenalny czołg zresztą jak poprzednik. Tylko 416 mogła by więcej amunicji wozić. Z type 61 dopiero się przekonam jak wrócę do gry i kupię.

 

 

Dobrze Luky, liczymy na Twą wysoką formę w twierdzach. ;)
Szkoda, że nikt nie używa E4 i protków.

 

Ja nie trawie powolnych czołgów chociaż tak jak każdy mam is-7. Medy są celniejsze, szybsze i zdecydowanie fajniejsze.

Link to post
Share on other sites

Zagrałem kilka bitew - oczywiście dwie wygrane 9 na 10tier, gdzie papierem nie mogłem nic zrobić, a 2 pozostałe bitwy to porażki. Myślałem, że są jakieś fajne promocje - nie ma. 

Ta gra jest żałosna sama w sobie. Idzie uninstall w pizdu i kończę obserwować ten temat. :(

Link to post
Share on other sites

Raczej to kwestia tego, że był top tierem.

Uwierz mi, to kwestia tego ze dmg jest robiony z ponad 300 metrow. 

T62A jak robilem Masterke to mialem 4,9k dmg i 4 fragi natomiast na drugi dzien tym samym czolgiem zrobilem 5,6k dmg 6 fragow (specjalista) i .. II klasa. Dlaczego? Bo w drugiej bitwie mialem ponad 4k dmg z odleglosci ponad 300 metrow.

Edytowane przez broodeeck
Link to post
Share on other sites

Uwierz mi, to kwestia tego ze dmg jest robiony z ponad 300 metrow. 

T62A jak robilem Masterke to mialem 4,9k dmg i 4 fragi natomiast na drugi dzien tym samym czolgiem zrobilem 5,6k dmg 6 fragow (specjalista) i .. II klasa. Dlaczego? Bo w drugiej bitwie mialem ponad 4k dmg z odleglosci ponad 300 metrow.

Link to post
Share on other sites

Taki pajac to najmniejszy problem gorsi są Ci co mając ht jadą na medy licząc na łatwe fragi Wczoraj miałem tego zatrzesienie

Is7 i jego kolega pojechali na aautostradzie na łąki a do miasta ja 110 is8 i T34 efekt byl taki ze w miescie oni mieli 6 czolgow w tym dwa T57 i nas zloili na jednym magazynku a isa 7 obskoczyly medy i wrocil do garażu pajac

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...