Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Nie dosłownie. Konto premium w WoT przyspiesza zdobywanie doświadczenia i kredytów, dzięki którym można szybciej rozbudować czołg o lepszą broń, pancerz, silnik itp, a potem czołgi lepsze i gorsze są wpuszczane na jedną mapę, a w BF'ie

 

 

każdy miał takie same szanse w walce. Każdy parametr (rozrzut, siła rażenia, zasięg itp) był taki sam
 

, lecz jak już wspomniałem

 

 

BF, to zupełnie inna bajka, inny rodzaj gry, inna zasada dystrybucji, sprzedaży, utrzymania.
 

 

więc porównanie BF'a do WoTa nie ma sensu.

Link to post
Share on other sites

 

 

czepialstwem. 

Szary, nie chcę, żebyś tak to odebrał. Nazwijmy to - luźną rozmową.

 

 

 

na meritum moich wcześniejszych wypowiedzi

Przeanalizowałem temat wstecz i Twoja wcześniejsza wypowiedź jest dopiero na stronie 151 i nie jest związana z obecną dyskusją. Pomijam ten cytat. Pewnie tak duża odległość między Twoimi postami nie pozwoliła mi wyłapać tego, co miałeś na myśli.

 

 

 

ja nie grałem ale znam opinie
 

Ja grałem i to bardzo, bardzo, bardzo dużo i długo, więc moją opinię też poznałeś :) .

Link to post
Share on other sites

Zdobyty exp liczy się do WN8, do tego szybsze przechodzenie czołgów, przez co mniej czasu spędzasz grając shitem jak AT 15. Ja sam przez to że grałem 5 dni AT 15 zamiast to przelać jak radzili mi osoby które robiły tą linię straciłem 20 punktów WN8, aby to odrobić potrzebuję ok 2 tygodni. Przez to nie chcą mnie wziąć spowrotem do klanu przez to że moje WN8 po 7 dniach jest zbyt niskie. Do tego jak spotykasz fioletowych graczy to w 90% będą strzelali oni z golda, bo aby zdobyć takie staty mając stare konto musisz grać non stop na VIII, X tierach waląc głównie z golda, choć pozostaje jeszcze T1 chunningam.

Link to post
Share on other sites

Kolejna porcja przecieków

 

Event weekendowy „Halloween” – 31.10 – 3.11
- aktywowany będzie specjalny hangar
- exp x3 za pierwsze zwycięstwo dnia
- 50% zniżki na kamuflaż
- 50% zniżki na sprzęt eksploatacyjny
- 50% zniżki na emblematy i inskrypcje
- darmowy dzień premium i 10 czekoladek za samo zalogowanie w ciągu eventu

- zagraj 15 bitew w czołgu tieru IV+ będąc w TOP10 pod względem exp – dostaniesz 5 dużych zestawów naprawczych (raz na konto)

Misje miesięczne – 1.11 – 1.12
- zagraj pojazdem X tieru na randomie/SH, bądź w TOP10 pod względem expa, dostań podwójnego expa
- rozegraj 10 bitew na pojeździe tieru V+ raz dziennie, bądź w TOP10 expa, dostaniesz 5x złotą gaśnicę
- powtórz powyższą misję 20x, dostaniesz 500k srebra (raz na konto)

Misje tygodniowe „Fury” – 3.11 – 8.11
- powróci hangar Fury (do 11.11)

- zdobądź 3.000 exp na pojazdach US tieru IV-VIII będąc w TOP10 pod względem exp – dostaniesz 2x duże zestawy naprawcze (3 razy dziennie)
- zdobądź 3.000 exp na niemieckich pojazdach tieru IV-VIII będąc w TOP10 pod względem exp – dostaniesz 2x duże zestawy naprawcze (3 razy dziennie)
- wygraj 5 bitew w pojeździe M4A3E8 „Fury” będąc w TOP10 pod względem exp, dostaniesz exp x5

Event weekendowy „Fury” – 8.11 – 11.11
- potrójny exp dla załogi
- 25% zniżki na wyposażenie
- 50% zniżki na sprzęt eksploatacyjny
- zniżka na konto premium (3 dni, 7 dni)
- darmowe dwa dni premium za samo zalogowanie się do gry

- przeżyj i zniszcz przynajmniej 2 czołgi US podczas jednej bitwy będąc w TOP10 pod względem exp w czołgu tieru IV+ – dostaniesz 25% bonusu do expa
- przeżyj i zniszcz przynajmniej 2 niemieckie czołgi podczas jednej bitwy będąc w TOP10 pod względem exp w czołgu tieru IV+ – dostaniesz 25% bonusu do expa
- zdobądź 75.000exp podczas eventu na pojeździe tieru IV+ – dostaniesz 5x złote gaśnice, apteczki, zestawy oraz 500.000 srebra
- wygraj 5 bitew w pojeździe M4A3E8 „Fury” będąc w TOP10 pod względem exp, dostaniesz exp x5

Dzień weterana – 11.11 – 17.11
- 5x exp za pierwsze zwycięstwo
- 15% zniżki na standardowe pojazdy VIII tieru
- 50% zniżki na kamo, emblematy i inskrypcje

- rozpiernicz raz dziennie 11 pojazdów w tierze VII+, dostań 25% więcej kredytów za ostatnią bitwę
- raz dziennie wygraj 11 bitew w pojeździe tieru VII+, dostań 50% więcej kredytów za ostatnią bitwę
- zdobądź 111.111 expa, będąc w TOP11 pod względem expa w pojeździe tieru VII+ – dostaniesz 11 złotych gaśnic i osłoniętą optykę (raz na konto)
- ukończ powyższe 3 misje chociaż raz, dostaniesz 3 dni premium
- wygraj bitwę pojazdem tieru IX/X będąc w TOP10, dostaniesz 50% więcej expa dla załogi

Towarzysze broni – 22.11 – 25.11
- podwójny exp dla załogi
- wygraj i zdobądź medal „Braterstwo broni” w pojeździe tieru IV+, dostaniesz potrójne doświadczenie
- wygraj 30 bitew w plutonie, gdzie każdy uczestnik musi zrobić min 750dmg w pojeździe tieru IV+ – dostaniesz osłoniętą optykę
- zdobądź 60.000 expa na randomkach w pojeździe tieru IV+ – dostaniesz osłoniętą optykę (raz na konto, randomki bez plutonu)

Nadciąga zima – 29.11 – 3.12
- potrójny exp za pierwsza wygraną
- 50% zniżki na pojazdy standardowe i premium tieru II-V
- 50% zniżki na przetrenowanie i zresetowanie umiejętności załogi
- 50% zniżki na materiały eksploatacyjne
- 50% zniżki na koszary i miejsca w garażu

- zdobądź 20.000 expa (będąc w TOP10) na pojeździe tieru IV+, dostaniesz 10 złotych gaśnic
- ukończ powyższą misję dwa razy, dostaniesz dzień premium

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Środek tygodnia a idiotów tyle co w weekend, koleś kampił w rogu mapy od pierwszej minuty bitwy a jak już była niemal pewna wygrana to zabił artę i wszyscy w drużynie polegli :wariat:

http://vpx.pl/i/2014/10/22/shot_001.jpg

 

i nowa zabawka już z porządnym działem L61, dobry precyzyjny siekator  :evil:

http://vpx.pl/i/2014/10/22/shot_002.jpg

180k do 10 tieru :]

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Chodź do nas do klanu... Benchmark Cię wzywa! ;)

Niedzielny gracz w klanie by tylko zajmował niepotrzebnie miejsce, dlatego wypisałem się kiedyś sam z dobrego klanu... mniej czasu na granie, kiedyś było go więcej. Trzymam się z kumplami ze starego grona czołgistów, elita ale w plutku przyjemnie się strzela z toną śmiechu w środku tanka :wariat:.

 

robisz piękne screeny. Jak to robisz że nie masz żadnych napisów dookoła ? Po prostu wycinasz zdjęcie czy jakiś przycisk naciskasz ?

Dzięki, normalny screenshot i kadrowanie w PhotoScape :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kto chce się pośmiać ?? xD

Zalecane wymaganie do WoT'a xD xD

 

  • Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 - 64-bit
  • Processor: Intel Core i5-3330
  • RAM: 4 GB 
  • Video card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
  • Sound: Compatible with DirectX9.0c
  • Hard drive space: 30 GB 
  • Internet Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)
Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Po raz kolejny piszę do Państwa o zrobienie czegoś z MatchMakingiem oraz usunięcie FAWORYZACJI jednej z drużyn!

 

Z dnia na dzień odechciewa mi się grać w tą grę, ponieważ wasz system wrzuca mnie ciągle do z góry przegranych gier lub w chamski sposób ustawionych np. większą liczbą czołgów ciężkich wyższymi tierami od drużyny przeciwnej np. 9 tier E75, IS8, Conqueror oraz 5 innych niższych tierowo ciężkich czołgów. VS. Tiger, T29, IS z liczą bandą wolnych Niszczycieli czołgów.

Każdy widzi, że w przegranych bitwach pociski rykoszetują. Nawet te najcelniejsze działa są wtedy niecelne, a artyleria przeciwnika trafia prosto w cel.

Podczas wygranej bitwy pociski lecą prosto w wyznaczony cel, nie ważne jak skupione jest działo. Nasz pancerz okazuje się mocniejszy od luf przeciwnika, BO TO ICH PENETRACJA JEST MNIEJSZA! Brak ukończenia przeze mnie misji na TOGa przez salwę porażek obrazuje, jak wasz system oszukuje graczy. Granie w grę po to, aby łudzić się, że w tym meczu pociski będą lecieć tam gdzie celuję, przebijać i niszczyć przeciwnika, a nie uderzać za 0hp nawet we właz dowódcy, jest to po prostu NUDNE i zabiera mój cenny czas. Wynikami 15:3, 15:5, 15:6, 15:7 po prostu rzygam. 

WYGRANA DRUŻYNY GRACZA NIE ZNACZY, ŻE BYŁA LEPSZA TAKTYCZNIE, A MIAŁA CELNIEJSZE DZIAŁA Z LEPSZĄ PENETRACJĄ.

 

Proszę o usunięcie całego tego syfu z gry i nadanie uczciwego MatchMakingu. Proszę także o nieodpisywanie tekstami "czasem tak jest" ,bo to nie jest czasem, a nonstop.

Owa Faworyzacja jest i widzi to każdy, bo nikt nie jest ślepy i głupi!

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bichits
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Więc tak, to jest pierwsza kopia robocza (Beta 1)hehe.

Koleś trochę spartaczył (dlatego w negatywie), nie rozjaśnił przez co kolory są deczko blade.

Z drugiej strony wygląda kozacko i właśnie tu na żywo widać cały kunszt Bigiego. :)

Godło wygląda jakby dostało rykoszetem z 76-tki :D  kawałek podziurawionej blachy.

Dopracuję szczegóły i chętni będą mogli sobie zamówić.

 

http://images70.fotosik.pl/301/b64e8c31d6075077med.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...