Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Yyy, jak mam to zrobić?

Może chociaż Grubą Bertę wylosuję gdzieś ;)

 

Póki co, to ta gra mnie strasznie irytuje - jeździ się krócej, niż wczytuje się misja. Myślę nad założeniem 6 różnych kont - zanim pierwsze mi się wczyta, to zdążę pyknąć pięć rund na pozostałych. Rany Boskie, kto widział czekać aż 30 sekund na rozpoczęcie się rozgrywki?! :facepalm: Najbardziej dynamiczne w też grze, są iskry lecące w garażu. Kasparow podejmuje szybciej decyzję, niż czołg ruszy z miejsca. Odkąd mam tę grę dowiedziałem się, że potrafię robić dwie rzeczy naraz - grać i rozmawiać z żoną.

Ehh, muszę się przyzwyczaić, Bigi liczy na mnie.

 

No dobra Spider - jak mam "iść do przodu"?

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites

Odkrywając kolejne czołgi z drzewka odpowiednio od poziomów (nazywanych dalej tierami ;) ) od II-X.

Przykładowo jeżeli na czołgu tieru I masz wsio odblokowane i zakupione to widzisz w gałęzi kolejny czołg- tym razem tieru II. On z klei prowadzi do kolejnej maszyny- i tak w kółko aż do poziomu X- najwyższego w grze. Początkowo proponowałbym Ci linię rosyjskich bądź niemieckich czołgów (odpowiednio MS-1 bądź leichtraktor) z racji tego, że potrafią co nieco wybaczyć (naturalnie to pojęcie względne). jak ja zaczynałem grę to nie miałem zaplanowanej jednej ścieżki, grałem kilkoma nacjami na raz, zarówno heavy tankami jak i medami. Tobie jako przyszłemu (mam nadzieję) rekrutowi proponuje rosyjską- w drzewku będzie to ścieżka prowadząca do kv1, szeregowy BIGPUN jest zdaje się zadowolony z tej maszyny, więc jeżeli nie ufasz mi- zaufaj bratu ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tylko do momentu gdy masz na nim zgromadzoną wystarczającą ilość doświadczenia do odblokowania kolejnego czołgu. Ja sobie zostawiłem kilka tanków przejściowych, którymi mi się fajnie gra jednakże są to poziomy nieco wyższe od I ;) W mojej opinii gra zaczyna się od poziomu V wzwyż z racji tego, iz wtedy doświadczasz podziału na czołgi lekkie ciężkie, średnie, niszczyciele czołgów, gdzie czuć różnice pomiędzy każdym z typów, natomiast wcześniej gra się w zasadzie lekkimi/średnimi/niszczycielami z małymi lufkami, słabiutkim pancerzykiem, które  w mojej opinii można o kant rzyci rozbić...

Link to post
Share on other sites

Skeep wchodzisz tam gdzie piszę BADAJ i gra sprowadza się do tego aby jak najszybciej zebrać tyle doświadczenia żeby zbadać kolejny czołg na liście a potem go kupić.

Jak np. działo potrzebuje 200 exp do zbadania i masz tyle (pisze ile masz obok ZBADAJ) to klikasz prawym na tej części dajesz ZBADAJ  a potem jeszcze raz prawym i dajesz KUP I ZAMONTUJ

Nie zawsze trzeba zbadać wszystkie moduły typu działo, silnik, radio.

Patrz po tych liniach jak idą, w rozwoju na tierach 1-5 po prostu idziesz najprostszą drogą do następnego tanka.

 

Taka moja rada/prośba nie tylko do nowych graczy ale do wszystkich.

Żeby staty ładnie się podnosiły i żeby wasza gra była widoczna na mapie zawsze starajcie się zdobyć dmg więcej od tego ile HP ma wasz czołg. Ja taki cel minimum stawiam sobie w każdej bitwie i nawet ja padnę szybko to mam świadomość że "zrobiłem swoje" zniszczyłem tyle ile sam straciłem. Jak każdy zrobi minimum tyle bitwa będzie wygrana:P

 

Kupiłem T32

Na razie mam gąski i działo z T29 do tego szybsze przeładowanie i wentylacje

Znowu to czuje:P ten czołg i ja to jak jedność hehe

Na razie nie jest źle na 8 bitew nim 7 wygranych (88%)  :D

Nie wiem znowu co jest z KW1S teoretycznie to czołg na którym powinienem mieć winratio w granicach 55-60% a tu lipa 46%

 

Ogólnie jestem kozak w miesiąc T32 kupiony i IS zbadany :)

1050 bitew winratio 52,9 % i średnio 1 kill na bitwę i 4590 pkt w klasyfikacji masakra :D

Lol to wychodzi 35 bitew na dzień haha

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najgorsze jest to że dobre/w miarę bitwy przeplatam katastrofalnymi czytaj patrzę na mapę 3/4 teamu jedzie w jedną stronę to oczywiście ja młody Bóg/zbawca tłumu jadę sam na drugą... kończy to się przeważnie 2-3 strzałami i złomem w garażu bo trafiam na 3-4 wrogów...(bywało że nawet na 8 bo team wroga zrobił to co nasi i główne ataki się minęły)

Dlatego tak warto grać w plutonach :D

3 na 5-6 nawet, to nie to samo co 1 na 3

 

W kwestiach formalnych

BIGI i gtr ile jeszcze do KW1S wam brakuje

Bo potrzebujemy 2 ciężkie na kompanie

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...