Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Ja bym z chęcią wymienił JT 88 na isa6 lub T34

Wszystko fajnie ale to nie mój styl grania , przeważnie mknę do przodu bo taki mam charakter a ten td to jednak camper

Przyznam się że jest kapitalny bo 4,5 s przeładowanie, działo łoi wszystko do 8 tieru niby fajnie:P

Gra się nim prosto: gąskujesz raz koleś się naprawia, jak wyjedzie drugi raz to nie ma co zbierać, gąski znowu, znowu , znowu i czołg schodzi 0-100% ogólnie bajka jak ktoś lubi stać i campić :P

Napiszę do suportu czy by mi nie dali za niego 10k golda , dopłacę im nawet 3,5k ale żeby mi wymienili na is6 lub T34 zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Mozesz napisac do supportu ale takiej zamiany Ci nie zrobia a ich argumentem bedzie to, ze rozegrales juz na tym czolgu bitwy. Jedyne co mozesz zrobic to sprzedac ten czolg premium za zwykle srebniki i pozniej jak Ci sie zateskni za czolgiem premium, to napisac do supportu o zwrot tego czolgu - warunek, musisz posiadac ilosc srebrnikow, ktora dostales za ten czolg przy sprzedazy, wowczas oni daja Ci czolg a zabieraja z konta to srebro. Taka "zamiane" mozesz zrobic tylko raz. Gdy sprzedaz tak drugi czolg premium juz go nie odzyskasz. Praktyka tez pokazuje, ze na odzew supportu mozesz poczekac kilka-kilkanascie dni.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie widzę że coraz więcej noobów kupuje premium tanki

Takich T34 czy lwów co w bitwie nic nie zrobią teraz od groma.

Ogólnie z tego co widzę a nie grałem chyba z pól roku poziom pomyślunku graczy na randomach drastycznie spadł

Za to coraz więcej kozaków co przypuszczam kupili konta z X i myślą że są pro...

Wczoraj stockowym M103 walczyłem z kilkoma X między innymi patton , Is7 i E100

Kto grał wie że to działo 105 za dużo nie potrafi, trafiłem te 6 strzałów za 1900hp no ale ile postrzelasz jak czub w e100 wali goldem za 750 a drugi matoł w Isie 7 a jakże też przywali CI z noob ammo... jedynie patton był uczciwy za co mu chwała i tylko 2 pociski mu wsadziłem w ramach poparcia dla strzelania zwykłym ammo

Kolesie przegrali chyba 15-3 mimo że zebrali się chyba w 5 X w jednym miejscu to ich rozjechaliśmy jak dzieci

Potem kolejna akcja

Jedziemy w 3x is3 naprzeciwko w wąwozie T34 Tiger 2 i is3

T34 trochę wjechał w złe miejsce

Co wystarczyło zrobić? ano ja wyjechałem przyjąłem hita -strzał drugi is wyjechał hit no a 3 oczywiście się bał i podziwiał widoki...

Jakby to był zgrany pluton to po 1" 20 sec nie ma tych 3 czołgow a my wszyscy w trzej mamy po minimum 30-40 % hp i chęć do dalszej walki a tak to przetrwał tylko jeden is3 z 700hp zgadnijcie który hehe

tak tak

ten co nic nie zrobił i stał z tyłu za to dobił tigera 2 35hp i isa 3 260hp:P big master bez kitu...

 

Ale ogólnie pozytywnie tak samo jak na T32 jak zrobisz czołg na maksa i jeszcze dasz mu trochę podszkoloną załogę to zabawa jest przednia! kozacko się gra nawet jak rzuci na X

W sobotę jest promocja na moduł -25% więc musze kupić magazyn i wentylacje na isa i mam komplet modułów

Kupię też szybsze przeładowanie na M103 i może wentylacje zobaczymy jak z kasą.

Ogólnie nie jest źle

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

No zgadza się nigdy tego nie dawałem

Ja bym radził dać braterstwo broni wszystkim na I perk, potem na II perk

Orle oko (widzisz uszkodzone moduły) lub żarówke dla dowódcy,

Snajpera dla celowniczego i dla reszty naprawę.

Do tego wiadomo szybsze przeładowanie, wentylacja

Jak tak zrobisz masz -20% do stockowego przeładowania czyli zostaje chyba 19,2 sekundy

Na I perk dajesz szosty zmysl dla dowodcy (zarowka) - to dotyczny sie 90% czolgow. Braterstwo broni zeby dzialalo musi byc wbite na 100% na kazdym zalogancie, stad najlepiej jest wbijac jako II perk u wszystkich, gdyz zarowka u dowodcy jest pierwsza. Reszte wbijacie wedle uznania, warto znac specyfikacje czolgow i  ich slabe strony. Np ruskie czolgi typu isy maja czesto uszkodzonego amoraka, stad wazne jest by zrobic szybko bezpieczne magazynowanie, itp itd.

pany pany, co do perków to mam takie a nie inne z prostego pwodu... kiedy łone wychodziły to nie było do końca wiadomo które faktycznie będą najodpowiedniejsze więc przydzielałem je wedle uznania :P

Perki mozesz usunac i ustawic na nowo, z mala strata (10% expa ostatniego perka). Np jezeli masz 3 pelne perki i 50% czwartego, to po usunieciumozesz za darmo ustawic 3 pelne perki i 40% czwartego.

Link to post
Share on other sites

Przysięgam na Boga :) Teraz mam już ponad 30k bitew i nigdy na żadnym czołgu tego nie robiłem.

Chyba przyzwyczajenie działa u mnie

Zawsze mentor a reszta naprawa, potem czekam aż drugi perk wbije się na te 40% i kasuje i daje orle oko dowódcy a reszcie jakieś przydatne perki , ewentualnie wszystkim BIA (tak miałem na wszystkich czołgach na I koncie)

co śmieszne nawet jak na T110e5 i typie 59 miałem prawie 4 pełne perki to i tak nie miałem żarówki....

jakoś nie czuje że ten perk przy moim buńczucznym graniu mi się przyda:)

Gram praktycznie face to face, cały czas zwarcie (stąd taka liczba zgonów) i jakoś brak przekonania że żarówka mnie powstrzyma od wyjechania komuś pod lufe :P

Niedawno zagrałem trochę z tyłu efekt był taki że po 2 minutach bitwy miałem 4 kille ale były to jakieś dobitki w sumie za 600hp , to nie w moim stylu czułem się jak jakiś frajer...

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Serio, sam nie bylem przekonany co do tego perka ale teraz z cala stanowczoscia moge powiedziec, ze to jest najlepszy perk ze wszystkich i jest on jedynym bez ktorego nie wyobrazam sobie gry. Wyobraz sobie sytuacje, ze jestes spoterem i "swiecisz" przeciwnikow. Dzieki zarowce od razu przeciwnicy o tym wiedza i wycofuja sie bo na 99% juz w ktoregos z nich leci pocisk od Twojej artylerii. Flankujesz czolg, dzieki zarowce wiesz czy on o tym wie czy nie. Ten perk wielokrotnie ratowal moje zycie, dzieki temu mozesz przewidziec wiele sytuacji, zreszta nazwa "szosty zmysl" jest nie bez powodu. Poza tym moj styl gry jest bardzo podobny do Twojego, agresywny w pierwszej linii. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Hmm no ja kompletną żarówkę mam na kv2 i póki co nie zauważyłem by się przydawała... jadę, jadę, jeb świeci się. Wiem, że mnie widza ale ja nie widzę ich, nie wiem skąd padnie strzał, często nawet jak dostaję kilka buł to nie mam pojęcia gdzie jest strzelec, co najwyżej mogę powiedzieć, że jest "gdzieś tam".

Mam też na arcie i w mojej opinii tam jest o niebo bardziej przydatna zwłaszcza kiedy jest się skupionym na grze i nie zwróci się uwagi na mini mapkę a wyspotowała nas wroga maszyna tudzież spoter przypuszcza atak ;)

Link to post
Share on other sites

System camo to problem na osobny temat :)

Dla tych co potrafią pół bitwy stać w okolicy bazy by oddać 3 strzały jest to zbawienne

Dla tych co na przykład przedarli się przez miasto siejąc śmierć i pożogę odnosząc jakieś rany i potem giną od cioty co stoi w krzakach (sorry ale taka prawda) i trafi cię za <150hp jest potężnym wqr... iem

Nie mówię już o tym że walczysz z kimś na bliskim dystansie i koleś nagle znika LOL

Link to post
Share on other sites

Ściągnijcie sobie mody od loretaia, tam widać w miarę skąd pada strzał jak dostaniesz. Ogólnie dużo osób jeździ na zakazanych modach np. który pokazuje gdzie coś się złamało jak drzewo, czy płotek, wielu takich znam, ja tego gówna nie używam. Bez modów ta gra nie ma sensu, no chyba że jest się masochistą.

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze na początku dawałem wszystkim naprawę, gdy dowódca miał 100% skilla, resetowałem jego umiejętność, zmieniałem na żarówkę i te 3-4% dobijałem. Czyli 1 perk to żarówka na dowódcy, a reszta naprawa. Pózniej dowódcy dawałem naprawę, a reszcie perki typu strzał z biodra, hamowanie sprzęgłem itd. (te, które nie wymagają 100% do poprawnego działania) dowódcy orle oko lub kto co lubi :) Na 3 perku dawałem kamuflaż a na 4 nie mam jeszcze pomyslu :P Mam nadzieję, że chociaż ktoś zrozumiał.

 

A tu link do mojej załogi jeżeli kogoś interesuje.

http://i.imgur.com/o8quqRH.jpg

Edytowane przez Vakhar
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...