Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

No co Ty Big, normalnie dobijasz do plutonu czy kompanii i najwyżej pojedziesz za kimś.

Słuchasz :ups:  poleceń lukiego i napierdzielamy.

Tylko w ten sposób się zgramy. :)

Ja bym chciał z Tobą plutek zagrać.

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

Dobre rozstawienie/taktyka to połowa sukcesu przeważnie w zaawansowanych bitwach (15 na 15 X tier) problem z dowodzeniem jest taki żeby podejmować odpowiednie decyzje w odpowiednim czasie czyli odpowiednio reagować na to co się dzieje na mapie :)

Problem w tym że jeszcze samemu przecież walczysz :)

No i decyzje to jedno a jak zagra ekipa to drugie :)

 

Ogólnie to chyba spadł poziom kompanii i klany przerzuciły się na inne rozgrywki bo jak grałem z kumplami (np. same kw1s ) to mieliśmy często naprzeciwko teamy tylko klanowe i to wypasione raz na jakiś czas jakaś zbieranina a teraz to tak patrząc chłodnym okiem jakieś leszcze grają :P

 

No Ci co byli na prohorówce chyba 4 x IS 3 plus AMX powinni nas zjeść na śniadanie wygrywając do 1 a pojechali najgorzej jak mogli. Raz że wjechali kiepsko bo w wąwóz gdzie z k1 mogłem ich walić a na wprost mieli T34 dwa zrobili podstawowy przedszkolny błąd... jak się ma taką siłę ognia to się jedzie wszystkim naraz w zwartej grupie i eliminuje wrógów po kolei (jakby oddali po strzale w T34 to by wyparował, druga seria nie ma drugiego T34 i zostajemy z samymi 6 tierami...) a oni najpierw wyjechali 2 potem znowu ktoś i jeszcze amx się czaił

Także żołnierze uczyć się na błędach wrogów!

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Prawda jest taka że wygrywanie na kompanie daje +100% więcej fanu niż nawet najlepsza bitwa na randomie :)

Oczywiście nie wygrywanie fartem czy przez przypadek ale jak dobrze rozplanuesz/pojedziesz/rozje..esz wtedy czujesz że to wszystko trybi i daje satysfakcje.

Gdy wygrasz fartem to przeważnie pojawia się refleksja że jednak taktyka była o kant du*y, że jakby przeciwnik był lepszy to byłaby wtopa kumasz.

Już pisałem TO JEST WOJNA  a nie ciupcianie :)

Link to post
Share on other sites

Do wojny trzeba tsa, a nie klawe. Rozkazy muszą być wydane przed rozpoczęciem rozgrywki, a nie pózniej a ja gdzie :)

Co do ostatniej bitwy, to ja i spider graliśmy Arl- em do wskazaneg miejsca wystartował pierwszy spider. Myślałem że tam pojedzie, a pojechał w środek. Ja lewą stroną za wami, silnik mam stockowy i muli jak diabli. Póżniej wróci też ciężko jest tym klocem.

Nie zrozumieliśmy się.

Dopiero zaczynamy, trzeba się poznać, ustalić taktyki i bedzie dobrze. Mamy mieszankę w tankach i też trzeba się dostosować.

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

Tak jak wspomniałem, póki co ten komunikator "Q" na razie lepszy niż pisanie.

Ktoś myśli, że ja mam czas i strita żeby to czytać? łehehe. :)

I nawet tylko po to żeby luky wydawał komendy na bieżąco, a my słuchali.

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak mówi dentor23.

Mam uzbierane troszkę srebra ale szkoda mi wydawać je na czołg, który trafi na V tier a 85 nie znamy poza tym co jest na papierze. Osobiście wstrzymałbym się z parciem na 1s. Ponadto uważam, ze przeniesienie 1s wpłynie na zmiane rozgrywki, taktyki teamów, wszak wszyscy opieraja sie właśnie na 1s a jego brak będzie skutkował nowymi rozwiązaniami (mam nadzieję).

Link to post
Share on other sites

No tak ale jak będziesz miał KW1s w garażu to dostaniesz czołg gratis a jak nie będziesz miał to oprócz kasy musisz mieć też expa na niego (chyba) a tak dostaniesz 85 i będziesz miał KW1s na sprzedaż . O miejscu w garażu nie wspomnę.

Nie wiem ale zawsze takie wymiany były z zyskiem dla graczy którzy mieli dany czołg w garażu i każdy cisnął żeby jak najszybciej do niego dobić.

No ale może spider wie lepiej :)

Jak wejdzie patch zobaczymy kto miał racje :)

Sport kosztuje 900k więc zakładając że nie zmniejszą kosztów sprzedaży na 5 tierze masz 450k zysku (zachowując 85) nawet jakby to było 250k to to piechotą nie chodzi, miejsce w garażu też kosztuje 150 golda...

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

brakuje mi do tego dość niewiele więc mogę to zrobić z ciekawości i nie robić szybko t32 jeśli kw 1s bd na 5 tierze to zarabianie pewnie bd na dobrym poziomie więc czemu nie teraz w zasadzie zależy mi na kasie żeby zybko robić 8 tiery bo za jakiś czas planuję robić isu i znów 2,5 mln srebrnych bd potrzebne ;)

Link to post
Share on other sites

Tak na przyszłość

Ze mną dyskusje są ciężkie bo jako baran zawsze mam racje i dopóki mnie ktoś czarno na białym nie przekona to będę upierał się przy swoim... ot taki charakter (oczywiście mam podstawy do swojego upartego zdania)

Ja mam do jutra do 20 odpoczynek od wota bo żona wróciła na chatę i już wczoraj miałem spięcie.

Panowie szukać chętnych do klanu wśród znajomych.

 

Spider uzbierać 10m mając T34 i premkę to masz kiepskie wyzwanie stać Cię na lepsze :)

Mój rekord to 1,8mln w jeden dzień :) oczywiście na czysto.

Nie jest to jakiś super wynik bo na tym koncie w jeden dzień zagrałem 60bitew i na V zarobiłem chyba 800k na czysto a wczoraj jakieś 500k :)

Oczywiście musi dobrze iść i trzeba trochę tego dmg zadać :)


Panowie do niedzieli przygotuje specjalną paczkę skinów do wota

Będzie tam większość pojazdów tierów 5-10

Dzięki temu większość czołgów nabierze wyjątkowego wyglądu

Oczywiście kolory czołgów jak i oznaczenia będą widoczne tylko dla was

Fajnie to wygląda jak na starcie stoją różnie ubarwione czołgi a nie standardowe kolory.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...