Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Ja rozegrałem na szybko jedną bitwę chyba żeby wbić x3 potem 2h sprzątania piwnicy a potem 2 h rozbierania lapka

Wymieniłem pastę i ku...a jedna wielka lipa. Te same tempy prawie może ciut niższe, może za dużo nałożyłem

Ale drugi raz rozbierać nie zamierzam bo te zatrzaski są beznadziejne niszczy się obudowa

Laptop ogólnie był czysty pasta w nienajgorszym stanie

Jedyne co mnie martwo to że te miedziane rurki były strasznie poprzepalane, nie wiem czy takiej jakości to wszędzie jest ale nie wyglądało to fajnie...

Teraz czytam że wysokie tempy w Samsungach to standard, czyli co nie przejmować się że jest +80 w wocie?

W 3dmarku i teście stalkera ok 75 stopni

 

Kumpel ma HP i ma 90stopni cały czas

Nie mam żadnego doświadczenia z laptopami

Dysk ma ok 47 stopni to dużo w lapku?

Inny problem to skaczące taktowanie procka 1,2 na 2,0 nic nie robię a ciągle skacze to i napięcie /przez to też tempy skaczą 44-50 w idlu

Wyczyściłem ccleanerem, adwclenerem i to samo

Ktoś na necie pisał że dopiero jak zrobił recovery systemu to wszystko normalnie pracowało :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

jak wyżej, trzymaj się z daleka od łożysk ślizgowych, po miesiącu będzie terkotać jak klimatyzacja edit: chyba, że konstrukcja jest rozbieralna i umożliwia wymianę, na co bym nie liczył

zresztą podstawkę należy dobrać pod lapka, ale niestety większość to konstrukcje uniwersalne, a jak coś jest do wszystkiego to niestety osiągów nie będzie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...