Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Niektórzy twierdzą, że mają wzrost fps,  ja niczego takiego nie zauważyłem na dodatek są lagi.

Nie no masakra, chcę dołączyć do drużyny to odświeżanie czołgistów jakieś i stoi, tylko restart pomaga. Skopana aktualizacja.

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

U mnie po aktualizacji gra działa płynniej. Przez około tydzień przed aktualizacją miałem straszne ściny.

Obecnie jest ok. Klatki na poziomie 30-35, ping mi nie skacze (a bywało tak, że był 999+ przez 2-3 minuty)

Wszystko ma full, widoczność na ok 80%

Link to post
Share on other sites

Gry to przede wszystkim zabawa i jeżeli ktoś oczekuje od nich "realizmu" a w razie jego braku narzeka to jest dla mnie debilem, ponieważ nie ma gry komputerowej oferującej realizm, wszystko to wirtualna rzeczywistość. Oczeklujesz realizmu- wsiądź do prawdziwego samochodu rajdowego, odbądź turę czy dwie w Iraku czy innym Afganistanie bądź zapisz się do lokalnego klubu sportowego.

Link to post
Share on other sites

Hej tak wróciłem na stare śmieci do czterech pancernych ale to już inny świat

Inni ludzie , inna ekipa, inny poziom grania

Nie biorę udziału w CW bo jakoś nie widzę w tym teamie chemii, nie to co kiedyś gdy byliśmy w 20 jak jedna wielka rodzina

Do tego jak raz zagrałem i widzę że koleś co ze mną stał e100 nagle sobie bez rozkazu jedzie do przodu (na redshire) a za 7 sekund go nie ma to ja się pytam o co tu ku,,, rwa chodzi??

Tak koleś w e100 dostał pożaru jednym strzałem ubiłem mu 5 modułów i zwyzywał mnie od chetearów noobów czekałem na matko-je-b-ców ale widać tego jeszcze nie opanował w 2 gimnazjum :P

Bitwa była przednia, nie powiem że nie byłem jej głównym bohaterem, przegrywaliśmy na początku znacznie ale potem wziąłem się do roboty a zacząłem od dobrego strzału w e100 :P koleś spłonął do końca hp hehe

Kozak w mausie dostał dwie pestki i zaczął się chować :)

Nawet na koniec nie było za ciekawie bo zostaliśmy chyba z IS_7 na 4 ale oni byli chyba na strzała (przynajmniej dla mnie) wtf miał 680hp ale wiadomo jak on wali 

Mój rykoszet i mogło być nieciekawie ale koleś tak się schował za skałą że wyglądał z 0,5mm przycelowałem i ku zdziwieniu pięknie go usunąłem :)

Najgorszym zagrożeniem o dziwo był 1390 bo jakby pomyślał to mógłby koleś mnie próbować objechać ale zaczął uciekać czym stał się dla mnie łatwym celem pach i po sprawie

 

BTW Ostatnio miałem taką akcje że piałem ze śmiechu pół wieczora

Na tej mapie ze śniegiem co są na dole domki i po obu stronach takie szczyty

Stałem po jednej stronie właśnie t110e3 a nawalał do mnie jakiś camper z drugiej strony mapy właśnie ta X wtf  jeden rykoszet, drugi... koleś zaczął mnie irytować przyuważyłem gdzie mógł stać i tam strzeliłem całkiem w ciemno przez pół mapy  :D

lol koleś zszedł hahaaha wychylał się za skały pieron i go musiałem trafić :P

 

Więcej takich bitew jak te dwie a micha będzie się cieszyć :)

 

Chciałbym żeby dla dobra graczy nie-pomidorów zrobili 3 rzeczy:

-usunięcie magazynków

-usunięcie golda ammo za kredyty

-zmiana znaczenia kamuflażu bo teraz to jakiś żart w piątek kumpel zabił artę bo w nią wjechał nawet nie wiedział kiedy hahaha parodia

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Co do magazytnków to podpisuje się rękoma i nogami,o ile z perspektywy osoby grającej takim tankiem jest sporo funu o tyle z punktu widzenia osobyw  standardowym tanku magazynki psuja cały urok gry. Nawet tak doskonałe czołgi jak patton, T54 nie mają szans w starciu z równorzednymi magazynkowcami, ba nawet z tymi z niższych poziomów no bo jeżeli ogarnięty gracz w amx 13 90 może rozwalić takiego pattona to nie mam pytań.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...