Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Witam. Pytanie do grających na najwyższych ustawieniach i rozdzielczości fullhd: Jak trzyma u Was fps? Stałe 60 czy są spadki. U mnie po zakupie gtxa 770 liczyłem na koniec dropów ale się myliłem. Zwykle jest stałe 60 ale jak się rozglądam i np. jadą inne czołgi to spada do 50 nawet 45. Karta pracuje na 50 % możliwości wg Msi Afterburner. Wykorzystanie procka 99% bo gra "jedzie" tylko na jednym wątku. Jak myślicie- spadki spowodowane są niewydolnością procesora?

Link to post
Share on other sites

Powiem tak sprzet (sygnatura), mody na dzwieki dzial i silnikow. Po patchu 8.9 musze grac na minimalnych (mam srednio 80 fpsow), gdy wlacze maks detale to mam 20 fpsow... (na 8.10 jest jeszcze gorzej i dodatkowo mam sporo przyciec, gdy laduje dzwieki, eksplozje itd., moze czas wywalic mody..) Te dwa u mnie mody to jedno, ale drugie to silnik gry (syf).

Grafika pracuje przewaznie na 40-50%, CPU 30-40% (1 watek 100%, reszta cos tam ciula, pewnie nawet nie gra :>).

http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/546/gsz2.jpg Kochany potwor

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Ja jak grałem to przy 4.2 GHz i grafie wyciągniętej na 1280Mhz to i tak miałem dropy do 30-40 fps, a synchro było wył. bo ledwo ponad 60fps było. Ta gra zyskała by na płynności jakby dali obsługę więcej niż jednego rdzenia bo to śmiech na sali :/

 

i5 2500K, GTX 670

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

I5 2500k 4x4.2 plus 7870 średnio ok 70-80 full HD potrafi spaść do 60 zależnie od mapy

Wyłączyłem ślady gąsienic reszta full

Jeszcze trochę i wsiadam do T95 ciekawe jak się gra tym dragonem;)

Historia zatoczyła koło

W związku że rozwiązaliśmy PSKW wróciłem do starego klanu Czterej Pancerni i Pies

Czas znowu zawitać na mapie globalnej ;)

 

Właśnie nad obsługą wielordzeniowców powinni się skupić bo żal żeby gra w którą grają miliony miała takie śmieszne ograniczenia...

Kasy mają dość niech zakasają rękawy i do roboty.

 

Ten co pytał o fps podkręć procka powyżej 4.0 u mnie przy niższych taktowaniach fps były w granicach 40-50 po podkręceniu karta dostaje skrzydeł.

Ustaw sztywno 4.2

Ten procek na 3.3 to jakiś żart (nawet turbo 3.7) to jakby w porsche jeździć sobie cały czas na 4 80-90km/h

Niby można ale wtedy po choinkę Ci auto sportowe jak ford Ci styknie.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

W T95 najlepiej free expem zrobic gaski bo inaczej zloto albo szal macicy :<

Ogolem T28 mialo cie przygotowac do niego, tak wiec wiekszosc miejsc na mapie powinienes juz znac gdzie mozna kampic nim lub pchac cala flanke, bronic rowniez. Maszyna pomimo ze wolna to jest wspaniala, problemem stalo sie zloto, ale jak troche skatujesz to da sie przezyc, na dystans jestes niezniszczalny, z malego dystansu trzeba katowac wlazy (xD). Najbardziej irytujacymi weakspotami jest mala dolna plyta oraz zbugowany pancerz miedzy gaskami, tzn. gdy ktos ci walnie rowno pomiedzy gaski albo pod lekkim katem to praktycznie zawsze wpada dmg... Pomimo ze wewn. pancerz mial zdaje sie 70 pare mm (byl nerf wiec dokladnie nie pamietam :<), ogolem jest to irytujace (na szczescie nie wszyscy wiedza o tych jajcach z gaskami). Przy starciach przeciwko lekkim nie musisz sie specjalnie martwic bo nie sa w stanie niekiedy cie przebic od tylu (xD), troche skatujesz dupsko i taki light cie conajwyzej moze polizac. Z medami jest gorzej przez kaliber + mobilnosc, wiec trzeba przewidziec z ktorej strony cie bedzie chcial zajechac (clutch braking musisz miec, inaczej 5 min sie bedziesz orbacal).

Sprzet: Super Spal liner, rammer i ventsy

Perki:Zarowa, Bia, naprawa i cel wyznaczony (czy jakos tak) - dokladnie nie pamietam z cyzm gralem, ale chyba z tym

Czolg jest genialny :o, ludzie sie go boja, problemy z dojechaniem bardoz czesto i na dodatek musza cie pchac pdo gorki. Mnie czasem pchalo po 2-3 czolgi naraz. Najwieksza frajde daje sam fakt ze sobie staniesz i na dystansie 100-500m jestes prawdziwym zolwiem nie do zabicia (Doom turtle). Spokojnie mozna przyjac ponad 40k dmgu, oczywiscie arta twoj wrog.

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Ten co pytał o fps podkręć procka powyżej 4.0 u mnie przy niższych taktowaniach fps były w granicach 40-50 po podkręceniu karta dostaje skrzydeł.

Ustaw sztywno 4.2

Ten procek na 3.3 to jakiś żart (nawet turbo 3.7) to jakby w porsche jeździć sobie cały czas na 4 80-90km/h

Niby można ale wtedy po choinkę Ci auto sportowe jak ford Ci styknie.

 

Procesora nie podkręcę bo to Xeon. Uspokoiliście mnie i tak, bo widzę, że dropy są raczej nieuniknione. W innych tytułach procesor  karty nie ogranicza także nie jest źle.

Ja kupiłem ostatnio T25/2, dziś wezmę ISa bo jest zniżka 30%. Przymierzam się do Nashorna i  Su-100 ale na poprzednikach chcę wbić asa pancernego (łatwo nie będzie).

Dzięki za odpowiedzi i powodzenia na polu bitwy tankiści ;)

Link to post
Share on other sites

Witam. Pytanie do grających na najwyższych ustawieniach i rozdzielczości fullhd: Jak trzyma u Was fps? Stałe 60 czy są spadki. U mnie po zakupie gtxa 770 liczyłem na koniec dropów ale się myliłem. Zwykle jest stałe 60 ale jak się rozglądam i np. jadą inne czołgi to spada do 50 nawet 45. Karta pracuje na 50 % możliwości wg Msi Afterburner. Wykorzystanie procka 99% bo gra "jedzie" tylko na jednym wątku. Jak myślicie- spadki spowodowane są niewydolnością procesora?

Podobnie jest i u mnie co do spadków. Niby 60 fps z vsync ale cyrki są i momentami ścinki, ta gra tak ma. Fatalny silnik... nie zanosi się na ulepszenia pod względem rozdania pracy na jajka :evil:

Link to post
Share on other sites

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/351432-post-0811-t110e4-vs-pre-072-t30/

Ktos jeszcze gdzies tam pisal ze beda nerfic E3, rof ma spac chyba ponizej 3.0. Co to za debilne pomysly :o

(oby tka nie bylo, chociaz przydalyb sie lekki buff do rofa w e4 po ktorego ide :>)

Niech ktos sprostuje, bo sprzeczne info z forum wot czytam :P

*Czy to prawda ze w 8.11 E3 ma miec 4,58 rof xD?

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...