Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Czolg jest genialny, ale druzyny w ktorych jestem $@*&%@*@)%. np. robie 5-7k dmgu a i tak przegrywamy xd

To jest juz kpina, teraz przegrane bitwy koncze z lepszym wynikiem niz najlepszy gracz zwycieskiej, nierozumiem jak mozna tak do du*y grac jak te druzyny, pcham e5tka cala linie rozwalam, dinguje na resztce hp zjadam 2 KT naraz a oni wszyscy wjezdzaja pod lufe ob 268 >< nosz kuzwa..

Edytowane przez Moggster
Link to post
Share on other sites

A się zdenerwowałem przez deb*la...
Stałem cromwellem przygotowanym do spottowania na A1 na mapie ruinberg w trybie jednej bezy SAM, wszyscy inni pojechali na baze.
Prosiłem o pomoc a oni olali... Mimo wszystko, zostałem, kampiłem, 1881 dmg nabiłem. Mało spotta nabiłem, bo sam wszystko musiałem bić :P Co prawda, oni mnie nie widzieli i bardziej się skupiali na biciu osób które były na tym "zewnętrznym okręgu" niż mną. (A kto by się przejmował jakimś hitem za 120? Ale gdy te hity następują co 3,7s? :P )
Też ktoś z stamtąd stopował, później przyjechał jakiś VK 30.01D spotter samobójca.

Ale najważniejsze, koleś o nicku remould który zadał znakomite 0DMG i zginął wyzywał mnie od noobów... Ehh.. Ale ważne, że trochę zarobiłem :D Bo tylko 2k na pociski poszło tylko :P

 

http://imageshack.us/a/img545/7333/bhur.jpg

http://imageshack.us/a/img5/5523/4p11.jpg

http://imageshack.us/f/823/l030.jpg/

Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EPa8DOh7ido fajny filmik :D

Jestem juz na tyle #@%$%@%%@ tymi 10tymi tierami ze wracam do farmienia t95. Trafiaja mi sie w druzynie kompletni idioci, a sam nie jestem w stanie wykorzystac potencjalu e5 (prowadzenie szturmu), bo zwykel ejstem w druzynie ktora sie wlasnie przed takim szturmem musi bronic co sie kocnzyc failem...

Link to post
Share on other sites

Skok T95 z górki na ISU był epicki w tym filmiku :D. T95 zrobiłem koło 2050 bitew, zły nie był ale jednak wolę mobilniejsze niszczyciele. Najprzyjemniejsza była nim gra jak dopiero co się pojawił w grze, ech te kolekcje stalowej ściany :P.

Link to post
Share on other sites

Jutro lub pojutrze wielka zmiana Cromwella na cometa. 
(zależne od stanu konta, bo brakuje mi jeszcze 300k :/ )

Zastanawiam się, czy chwilowo cometowi zawalić załogę 50% i pograć jeszcze chwilę cromwellem do póki cometowi nie odkryje lepszych modułów, czy może sprzedać cromwella. Dodatkowe wyposażenie jakie dowalę cometowi to w 100% wentylacja + dosyłacz co jako trzecie dać? Chce cometa zrobić na takiego "trolla", przeciwnik oddaje strzał ( oby niecelny :P) i ładuje 15sekund, a ja wtedy wyjeżdżam i co 2,5s bum bum bum 6 strzałów ~ 800dmg :P

Załogę przeniosę z cromwella, tylko muszę nabić dodatkowego expa, aby mieć od razu 100% załogi.
Posiadam na niej 100% naprawy. W 100% dowódca otrzyma szósty zmysł, reszta chyba bez zmian. Co dać nowego do szkolenia? Myślałem nad towarzyszami broni dla wszystkich. Dobry pomysł?

Link to post
Share on other sites

Za długie :P
Wszystkie promocje itp. itd. to są tylko po to aby wyciągnąć kasę. Przykładowo, ostatnia promocja na SU-100Y - każdy myślał, że to okazja, a WG się cieszyło wysokim zainteresowaniem. Przecież chyba 1500 golda kosztuje 30zł + trzeba kupić najniższy pakiet smsem za chyba 4zł :P Teraz tyle tego jeździ... Dobrze, że ten czołg ma słaby pancerz i jest sporych rozmiarów, to z daleka można ściągać :P


 

 


Epicka recenzja WoT'a :)
Btw. teraz dostaje się załogę 100% gdy zaczyna się grać?! Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites
Btw. teraz dostaje się załogę 100% gdy zaczyna się grać?!

 

ta, na pierwszym tierze dostaje się załogę 100%, po jednej bitwie można im już perki dać, pewnie zrobione to specjalnie aby pokazać potem jaka jest różnica przy przeskoku na załogę 50% na t2 :D i znowu goldzik leci :P

 

jeżeli ktoś już ogarnia to automatycznie może mieć nieźle rzeźniczego cunninghama na dzień dobry :D

Edytowane przez makabrax
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ojojoj, coś nam aktywność w temacie przygasła...

Tak więc, pora o kilka newsów.
 

1. Cieszymy się już aktualizacją 8.9! Czy jest się czym cieszyć? Nie widzę jakiś dużych zmian, więc... Jedynie trochę darmowego DMG w postaci nowych TDków. No ale gdy już jakiś pro gracz zasiądzie na nim, to lipa :P Ale jak na razie, sporo nóbów gra nimi - bo słyszeli, że taki pro TD.
2. Z okazji aktualizacji dostaliśmy prezencik - T7 car. Fajny LT II tieru, z automatycznym działem. Jeżeli komuś nie pasuje - sprzedaje i ma miejsce w garażu gratis :)
3. Do 1.11.13r za każdą pierwszą wygraną dostajemy czekoladki! Ja posiadam 12 czołgów - 12 czekoladek - 120 tyś za free*

* Haczyk, teraz jest promocja na sprzęt eksploatacyjny. Sprzedając teraz zarabia się na nich 2x mniej.

4. Najnowsza oferta specjalna 2.11-5.11.

    - 5x więcej doświadczenia za pierwszą wygraną

    - Trzykrotnie więcej doświadczenia dla załóg wszystkich pojazdów IX i X poziomu 

    - Dwukrotnie więcej doświadczenia dla załóg wszystkich pojazdów VII i VIII poziomu

    - 50% zniżki i 80% wyższe zarobki na: Crusader, M4, Pz IV, M3 Lee, M3 Stuart, Pz III, M7 Priest.
    - 50% zniżki na sprzęt eksploatacyjny i miejsce w garażu

    - Tańsze premium na 3 i 7 dni.

 

Jest również mega kiepska misja, zabić 100 czołgów czołgiem ciężkim i średnim oraz 50 czołgiem lekkim. Za to dostajemy tylko wentylację...
Oraz misja: Zdobyć odznaczenie Braterstwo broni. i za to dostajemy 50k kredytów.


Mam nadzieję, że to dla Was dobre wiadomości. Ja posiadam M4 Shermana z trollem, więc mam zamiar się zabawić :)



//EDIT

 

Ahhh! Lubie sobie wieczorem pograć, ale nie dzisiaj!
Wraz z aktualizacją dostaliśmy gratis ping na poziomie 50-60ms, i skoki nawet do 150ms!
Tak się wk*******m, że wcisnąłem alt+f4... Muszę się bardzo powstrzymywać, aby zaraz tu nie poszło kilka linijek w dół samych wulgaryzmów -,-

Edytowane przez KtosCos
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...