Skocz do zawartości

Zegar z dysku. Prezent dla informatyka, gracza ! !


Recommended Posts

Sorry za off'a ale muszę napisać że pierwszy raz widzę takie coś i gratuluję pomysłowości  :D Pomyśl na przyszłość o wersji z pełnym cyferblatem to może sobie zafunduje :) Powodzenia w sprzedaży :) 

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie może "głupie" czy zegar cyka ? 

 

Pytam ponieważ jeżeli cyka to nie zasnę :P a bez cykania bym się chyba skusił :).

Mam to samo :P  jeśli jest cichy to chętnie zakupie najlepiej w wersji z pełnym cyferblatem.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze naklejek jest 5, cyfra 12 składa się z dwóch cyfr. Po drugie silniczka nie ma, obudowa ma wycinany kwadratowy otwór w obudowie na mechanizm co w aluminium nie jest zbyt proste. Po trzecie mechanizm 10zł, uszkodzony dysk wychodzi mi nie więcej niż 10zł + prowizja allegro daję 20-25zł - 55zł i mam tylko 3 dyszki zysku dla siebie. No sorry, ale zarobek za ponad godzinę roboty z jednym zegarem to marny. Bardziej to traktuję jako "hobby" lub coś w stylu, żeby coś stworzyć z czegoś już na złom spisanego :)

Edytowane przez Z-i-Z
Link to post
Share on other sites

tak czy siak idea znakomita, gdyby tak jeszcze miał przycisk z podświetlaniem z jedną diodą ledową i funkcję budzika... tak wiem cena wtedy 100zł+ ale tak sobie gdybam, pomalowałbym go na biało i powiesił nad głową przy łóżku ^_^

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...