Skocz do zawartości

Powrót do przeszłości, czyli KERNEL POWER 41.


Recommended Posts

Witajcie!

 

Ostatnio zakupiłem sobie nową płytę i ram ponieważ stare części nadawały się do wymienienia.

Lecz od czasu wymiany i postawienia nowego systemu na nowo, znów boryka mnie problem "KERNEL POWER 41".

 

Kiedyś miałem podobny problem, który mnie męczył przez długi czas lecz po pewnym czasie przestał - było to jakoś gdy wymieniałem zasilacz i czyściłem cały komputer.

 

Jest to sprawa na prawdę bardzo priorytetowa, więc jeżeli jest ktoś kto miał podobny problem lub zna się na naprawie komputera to proszę o pomoc.

http://iv.pl/images/27251891756640777348.png

 

Sprawa wygląda tak - wyżej przedstawiłem zapis z dziennika zdarzeń.

Cały myk wygląda następująco :

Gdy korzystam z komputera, komputer nagle przestaje reagować tzn. nic nie chce się włączyć, zmienić itp. lecz myszką mogę ruszać, tylko nic nie pozostaje oprócz zrestartowania komputera.

 

Jest to troszkę dziwny problem ponieważ nie mam pomysłu co może być nie tak. Jest to problem typowo hardwerow czy softwarowy?

Może problem tkwi w jakiś sterownikach?

 

LIczę na waszą pomoc!

Dzięki!

 

Specyfikacja komputera.

System : Windows 7 
Płyta głowna : ASRock 970 Extrime3 R 2.0
Procesor : AMD x4 955 BE 3,2 GHz 
Grafika : ATI Radeon HD 5700 1GB 
Zasilacz : Silentium PC DEUS M1 550W
RAM : Patriot 2X2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM kit + Blue HS

Dysk : WD 1.0 TB SATA 64MB Cache

Link to post
Share on other sites
Gość Adrian

Spróbuj całkowicie odinstalować sterownik do karty graficznej, zrestartować komputer i zainstalować nowy sterownik (który wcześniej pobierzesz). Niedawno wyszła nowa wersja sterowników do radków więc może nie masz jej jeszcze zainstalowanej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...