Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Po wielu nieprzespanych nocach i namysłach podczas lekcji złożyłem taki komputer:
 

Procesor   659zł

Płyta Główna   184zł

Obudowa   169zł

 Zalman :: Z3 USB3.0 czarna

Razem 2705 zł
  • Zastosowanie komputera : Gry
  • Maksymalna kwota : 2800 zł
  • Których części potrzebuję : Wszystko, to co wyżej
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080

    Chciałbym, by PC dał radę na ultra w najnowsze gry, BF4 itp. (aczkolwiek nie jestem wymagającym graczem i zapewne będę grał przeważnie w CS:GO)

    Powiedzcie mi, czy ten komputer jest bardzo dobry, oraz nie ma żadnych zastrzeżeń. Jeśli coś powinienem zmienić to pisać.

Pozdrawiam

Edytowane przez Timmy
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie dorzuć do dysku 1 TB. Kosztuje zaledwie 15 zł więcej. Ram na napięciu 1,65V, ale wątpię, żeby w x-komie było coś ciekawszego. Trochę razi budżetowa płyta z gołą sekcją. Jeśli możesz, to dorzuć do H81-D3. Poza tym przestań zakładać ciągle nowe tematy o jeden komputer..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

 

na morele nie pamiętam, ale też jest :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, na morele też są kody:

Każdy użytkownik forum benchmark.pldo zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lubpendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy
1. umieścić w koszyku produkty wraz z 
usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz 
pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

 

Jeśli rzeczywiście budżet wynosi 2800zł to można celować w wydajnieszy CPU, płytę w pełnym ATX i lepszy zasilacz: http://www.morele.net/inventory/info/XkCrMc/ - 2793zł

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna sprawa, ale osobiście boję się bawić w przesyłkę.. Czemu? Dlatego, że to nie jest 100zł oraz z moim szczęściem zakup przyszedłby z wadą (a nie chcę potem odsyłać i znów się martwić)

@Blue Mike
Jak sprawuje się Twój Intel Xeon?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...