Skocz do zawartości

Telefon z wytrzymałą baterią


Recommended Posts

Witam, mam pewny problem z wyborem telefonu dla siebie, mam na oku dwa typy:

 

1. Kruger&Matz Drive KM0407
2. Pentagram MONSTER

 

Jakie mam warunki wobec telefonu?

1. W miarę tani, do 1000 zł, jednak preferował bym do 600 zł
2. System android najlepiej w wersji 4.x
3. jak najwytrzymalsza bateria, w/w telefonu wytrzymują ok. 2 dni przy ciągłym użyciu
4. Dobrej jakości aparat, potrafiący robić zdjęcia min. w HD i filmy w jak najlepszej jakości, K&M robi doskonałe zdjęcia i filmy, wadą monstera jest owszem robienie zdjęć w 720p ale przy 14FPS'ach(!!!)
5. byłoby miło jakby obsługiwał dual SIM
6. telefon będzie głównie wykorzystywany do internetu (strony, filmy, fb) ale również czasem bym chciał sobie w coś pograć http://forumgsm.pl/public/style_emoticons/default/smile.png

 

Aha, planuje telefon kupić w jakimś sklepie, aby najpierw móc go osobiście "pomacać" jednak kupno przez np. allegro także wchodzi w grę

 

Jeżeli miałbym na dzień dzisiejszy wybrać telefon spośród tych dwóch wybrał bym K&M'a lepszy aparat, ale ciut słabsza bateria jednak go awansuje.

Link to post
Share on other sites

@Dannyy szukam telefonu z Androidem, nie przekonał mnie windows phone, miałem okazje korzystać i szybko mnie odrzucił

@synergia hmm... mało jest opisany ten LG, testów też praktycznie brak ;/

@Rica1 wg. paru znajomych goclever robi stosunkowo słabo wydajnościowo telefony, także nie wiem czy to byłby dobry zakup

Link to post
Share on other sites

A co tu opisywać. Niemalże to samo o lg l9II  tylko z gorszym wywietlaczem ale lepszą baterią i troche innym procesorem.

Klepią wzystko jak leci z tych samych komponentów miksując je i robiąc kilka modeli jednoczesnie,  bardzo zbliżonych

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...