Skocz do zawartości

EVGA GTX 285 1 GB SSC vs EVGA GTX 285 2 GB


Recommended Posts

A jaki polecasz monitor 24 " ??? FULL HD ??? Cena żeby była w miarę przystępna.

Proponuję najpierw wymienić procka na mocniejszego

Dopóki nie kupię nowego monitora to będę grał na 40 " Samsung LCD FULL HD (Jak rodzice lub siora nie będą nic oglądali) :D Jak podłącze to pogram na High w Crysisa czy GTA IV w 1920x1080 ???

Tak
Link to post
Share on other sites

Szewa o czym to wogóle mówisz? Ja na procku 3,20Ghz i mojej karcie bez podkręcania mam 30Fps+ na max detalach w crysisie czasami przy jakiś wielkich wybuchach spada minimalnie :P

A w jakiej rozdzielczości grasz ???

 

Ach widzę że WC składasz życzę ci 4 GHz :D

 

Nie lepiej złożyć samemu Liquid Cooling ??? Nie będziesz miał tej dodatkowej skrzynki

 

Andrzej :arrow: czyli gdybyś był mną wziął być wersje 2 GB ???

Link to post
Share on other sites

Ja gram oczywiście w 1920x1200 60Hz i aa 8xQ Co do pytania do andrzeja to ja ci powiem że brał bym te 2GB :) Będziesz miał kopa w budzie na przyszłość a podkręcić zawsze się da :P

 

Ach widzę że WC składasz życzę ci 4 GHz :D

E tam 4Ghz ja to licze na 5,00Ghz mnożnik odblokowany to jade a widziałem że wielu ludzi jechało 5Ghz na tym procu więc mam nadzieję że i mi wyjdzie :lol:

 

Nie lepiej złożyć samemu Liquid Cooling ??? Nie będziesz miał tej dodatkowej skrzynki

Mi o tą skrzynke chodzi :D:lol: A pozatym do tego zestawu idzie 2 chłodnica i blok na karte :lol:
Link to post
Share on other sites

Brałbym wersję 2 GB, ale pod warunkiem, że nie jest dużo droższa. Patrzę teraz na ceny i widzę, że EVGA kosztuje ponad 1700zł, prawie 100 więcej niż z 1GB. Więc IMO nie warto dokładać, tak naprawdę w Twoim przypadku kupiłbym GTX285 w innym sklepie np. Agito, gdzie 285 mozna dostać za trochę ponad 1300 od Gigabyte. Resztę kasy wolałbym przeznaczyć na lepszego procka :D

Ale chcesz kupować dopiero za dwa miesiące, więc ceny powinny jeszcze bardziej spaść, więc zobaczymy wtedy.

Link to post
Share on other sites

Ach widzę że WC składasz życzę ci 4 GHz ;)

E tam 4Ghz ja to licze na 5,00Ghz mnożnik odblokowany to jade a widziałem że wielu ludzi jechało 5Ghz na tym procu więc mam nadzieję że i mi wyjdzie ;)
Powodzenia, tylko chyba nie zbierasz na WC a na LN2 żeby takie wyniki osiągać.
Link to post
Share on other sites

tylko wtedy jeśli chcesz się bawić w naprawdę ekstremalne OC ( tak jak np Arcziy) i to na dłuższy czas. Bo jak masz sobie kupić core i7 920 i do niego WC przy taktowaniu 3-3.5Ghz to bezsens. Jak chcesz kręcić powyżej 4Ghz, RAM i itd też w górę, wtedy Ci się zwróci - dasz z 1000 zł na WC i będziesz miał starsze podzespoły szybkie jak nowe

Link to post
Share on other sites

No ja głównie biore dla oc no i jeszcze dla ciszy. Nie chcę wymieniać tego procka bo wtedy i ram musze wymienić i mobo a ddr3 i mobo pod i7 jest strasznie drogie przynajmniej narazie a tak sobie podkręce będzie super a podzespoły zmienie za jakiś czas zwłaszcza że ostatnio wydałem sporo kasy na kompa :) Od listopada gdzieś ponad 3 tysiące a pieniądze nie rosną na drzewach no chyba że wygram w totka ;) Więc sobie podkręcisz szewa mocno i masz spokój ;)

Link to post
Share on other sites

Co ty ciągle Andrzeja pytasz ;):P Nie zaprzeczam że on się dobrze zna bo się bardzo dobrze zna ale na forum jest dużo osób a ty piszesz ciągle do Andrzeja :D Napisz sobie na prw :) Co do tego konfigu co podałeś wyżej to nic nadzwyczajnego ;) Widziałem jak na LC jechali 5Ghz na quadzie :P

Link to post
Share on other sites

Co ty ciągle Andrzeja pytasz ;):P Nie zaprzeczam że on się dobrze zna bo się bardzo dobrze zna ale na forum jest dużo osób a ty piszesz ciągle do Andrzeja :P Napisz sobie na prw :) Co do tego konfigu co podałeś wyżej to nic nadzwyczajnego ;) Widziałem jak na LC jechali 5Ghz na quadzie :P

Dobrze prawisz :D , aczkolwiek nie jestem takim specem, jakby się to mogło wydawać :P

Andrzej :arrow: Co sądzisz o WC ???

 

WC, świetna sprawa, sam sobie założę, ale jak już będę miał AM3 i PII 955. Oczywiście złożony z części, a nie jakiegoś gotowca :ugeek:
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...