Skocz do zawartości

EVGA GTX 285 1 GB SSC vs EVGA GTX 285 2 GB


Recommended Posts

No to zrobię nowy temat w kategorii GRY na PC i tam mi podasz. Oki ???

 

Dobra temat już założony a tu gadamy tylko o kartach graficznych :P

 

A sądzie że jak podkręcę kartę tak do (750/2700) to temperatura mocno wzrośnie ??? To podkręcenie o ok. 50 MHz. Andrzej to pytanie kieruje w szczególności do ciebie :D

Link to post
Share on other sites

No to zrobię nowy temat w kategorii GRY na PC i tam mi podasz. Oki ???

 

Dobra temat już założony a tu gadamy tylko o kartach graficznych :P

 

A sądzie że jak podkręcę kartę tak do (750/2700) to temperatura mocno wzrośnie ??? To podkręcenie o ok. 50 MHz. Andrzej to pytanie kieruje w szczególności do ciebie :D

Może dosyć znacznie wzrosnąć, szczególnie w 3D, nawet powyżej 90 stopni.

Mam jeszcze jedno pytanie, podkręcam wiatrak w swoim 8600 GT i temperatury nie spadają. Co jest ???

A czym kontrolujesz RPM i temperatury?
Link to post
Share on other sites

A może poczekam na 2 GB SSC ??? Bo i tak kupuje za 2 m-ce :D:P:D

 

No a 2 GB to przyszłościowe rozwiązanie dobrze kombinujesz Andrzej :lol: No i choćbym podkręcał to i tak nie dam rady do 702 / 2646 bo wtedy temperatury podskoczą do 90 C tak jak to miało miejsce u ciebie :)

 

< no nie wiem nie wiem > No ale przynajmniej bez problemu bym pograł w GTA IV max detale a tu 1500/2000 MB i zielono :mrgreen:

 

Co ty byś zrobił bo jesteś dobry w te klocki ??? Radź bo mam kłopot :lol: :? :shock:

Link to post
Share on other sites

No a 2 GB to przyszłościowe rozwiązanie dobrze kombinujesz Andrzej :lol: No i choćbym podkręcał to i tak nie dam rady do 702 / 2646 bo wtedy temperatury podskoczą do 90 C tak jak to miało miejsce u ciebie :D

 

Czemu nie dasz rady :lol: Te wartości bez problemu powinieneś osiągnąć, a że temperatury podskoczą do 90', to już tak jest. To nie jest duża wartość. Standardowo dochodzi w stresie do 80', więc po podkręceniu to jest normalny objaw.

Ale po co w ogóle zaraz chcesz podkręcać :P Przy standardowych wartościach karta jest oki, a dodatkowo procek Twój nie jest demonem szybkości

No nie wiem czy mi się uda.

 

Takie rzeczy może stwierdzić tylko specjalista od kart graficznych GTX 285 Andrzej

Nie no :lol: Do specjalisty daleko mi jeszcze :D:)
Link to post
Share on other sites

A jaki polecasz monitor 24 " ??? FULL HD ??? Cena żeby była w miarę przystępna.

 

Dopóki nie kupię nowego monitora to będę grał na 40 " Samsung LCD FULL HD (Jak rodzice lub siora nie będą nic oglądali) :D Jak podłącze to pogram na High w Crysisa czy GTA IV w 1920x1080 ???

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...