Skocz do zawartości

Szumy w nowych słuchawkach na usb?


Recommended Posts

Witam,zakupiłem sobie słuchawki genesis hx66 na usb i mam pytanie.

Czy to normalne że w słuchawkach występują szumy(dobrze słyszalne od 50% głośności).

Szumy słychać tylko gdy tak jakby uaktywnię je poprzez np.włączenie muzyki,a gdy nic nie.slucham to tak jakby dzwięk zanika i nie ma szumów.

Link to post
Share on other sites

Kupujesz szrot for gamers i się dziwisz że szumy itp, no proszę cię ...?

Jak mnie denerwują tacy ludzie!!!IDZ GDZIE INDZIEJ NABIJAĆ POSTY!Takich to powinni od razu banować.

usb zbiera śmieci po drodze .Spróbuj podłączyć bezpośrednio do obudowy USB, a nie poprzez panel.

Sorry,ale nie za bardzo rozumiem,podłączałem do przedniego i tylnego panelu i bez rożnicy.
Link to post
Share on other sites

@Up

 

Niestety ale on ma rację. Kupiłeś szrot i tyle. Równie dobrze można kupić słuchawki z biedronki lub bazaru od Rumunów i podłączyć pod kartę 7.1 a'la pendrajw z lolegro. Ten sam efekt uzyskasz.

Link to post
Share on other sites

Dziwne tylko że na waszej stronie benchmark.pl recenzja tych słuchawek była i według niej słuchawki wypadły dobrze.Z tego co wiem to nawet o wiele droższe słuchawki na usb potrafią szumieć.

Nie kupiłem tych słuchawek oczekując od nich nie wiadomo czego,poprostu słuchawki przypadły mi do gustu ze względu na wygodę,składany mikrofon i pilot na kablu.

Ale zamiast pomóc to wolicie krytykować że nie kupiłem super słuchawek za 500 dla ´´progejmers´´tylko jakieś gó**o za 100zł.Trochę tego nie rozumiem...

Ja nie założyłem tematu -Czy kupiłem dobre słuchawki tylko pytam co jest powodem szumów w słuchawkach.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Dobrze, już wiem że kupiłem gó**o,ale są jakieś możliwości aby trochę zmniejszyć ten szum?

 

Jak nic nie pomoże to trudno,szum mocno słychać dopiero od 40-50% a przy 30% głośności słuchawki bardzo głośno grają.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...