Skocz do zawartości

Wydajny Telefon do 1000zł [ANDROID!]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Doradca LG,

Recommended Posts

Witam! Poszukuję wydajnego smartfona do 1000 złoty. Od dwóch lat mam SE Xperia ARC S, ale dla mnie jest on już niewystarczający. Chciałbym coś najlepiej z czteroma mocnymi rdzeniami, ekran minimum 4,2" i RAM najlepiej 2GB. Telefon chciałbym, żeby szybko i płynnie chodził, nie zawieszał się. Telefon będzie mi służył do przeglądania internetu, facebook, youtube'a i w jakimś tam mniejszym stopniu do grania(Angry Birds GO i inne tytuły). Najbardziej zastanawiam się nad Nexus'em 4, lub LG OPTIMUS G. Jak myślicie co by było najlepsze do tej kwoty? S3 odpada bo się strasznie muli... Z odpada bo ma słabiutki wyświetlacz. Oczywiście telefon nówka, raczej kupowałbym na allegro, bo nigdzie taniej nie znajdę:(

Link to post
Share on other sites

Nie sprecyzowałeś systemu. Jeśli Windows Phone Ci pasuje to NOKIA Lumia 925 jest bardzo dobrym wyborem. Na słabszy procesor i mniej RAM niż android-fony w tej cenie, ale i tak chodzi płynniej i szybciej niż praktycznie każdy z nich. Jeśli jednak chciałbyś pozostać przy androidzie to LG Optimus G jest wg mnie słusznym wyborem. Na forum dość dużo osób chętnie go poleca.

Oczywiście, że android. W temacie jest napisane:P. LG Optimus G było by lepsze niż NEXUS 4?

Link to post
Share on other sites

A czy ładka LG G nie obciąża jakoś systemu? Myślę, że 16 GB to mi wystarczy, w arc S mam karte sd 8 GB i mi starcza. Nexus ma też chyba najszybciej najnowsze aktualizacje. Sam nie wiem co wybrać... Bebechy mają takie same. A który ma lepszy wyświetlacz? Nexus ma chyba większą rozdzielczość. 

Link to post
Share on other sites

Nexus ma wsparcie google a raczej już miał. Wątpię, by miał oficjalną aktualizację jeszcze od Google. Czysty android.

LG G -> aparat znacznie lepszy, mimo, że i tak słaby na 13 (chociaż w dzień robi zdjęcia nawet nawet); nakładka LG; pamięć 32 Gb i radio. Posiada również LTE.

Tyle by było różnic.

Link to post
Share on other sites

Już sam nie wiem co wybrać.. Doradźcie:( Nexus jest tańszy z tego co widze o 200 złoty. Ma takie same bebechy to lg G, tylko nie ma nakładki od LG(chodź to w sumie +), słabszy aparat (mi nie potrzeba jakiegoś mega dobrego, a myśle, że będzie się sprawował tak samo jak w arc s) no i ma 16GB chodź mi wystarczało zawsze 8, a dopłacać 200 złoty, wiec chyba zostanę przy Nexusie, co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie wykorzystasz tych 16 gb i lepszego aparatu, to po co dopłacać 200 zł? Ja bym zaoszczędził i kupił komuś bliskiemu jakiś prezencik. Nie tylko Ty będziesz zadowolony, ale i znajomy/a ;)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Witaj,

 

Wszystko zależy od użytkowania i jeżeli masz płacić za coś czego nie będziesz używał 200zł to pozostań przy tańszej wersji. Nie mniej oba telefony cieszą się naprawdę dużym powodzeniem i pozytywnym odbiorem użytkowników. (sam pewnie to zauważyłeś). Są one bowiem synonimem doskonalej relacji cena - jakość. Jakkolwiek nie wybierzesz będziesz według mnie zadowolony :)

 

Pozdrawiam,
Doradca LG

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...