Skocz do zawartości

Telefon w okolicach 1500zł


Recommended Posts

Jestem w posiadaniu Samsunga Galaxy S2 od jakichś 3 lat, ale z niewiadomych przyczyn zepsuł się już całkowicie i muszę jak najszybciej znaleźć coś nowego. Do przeznaczenia mam około 1500zł. Myślałem o Galaxy S4, Sony Xperia Z1 Compact, HTC One Mini lub HTC One(na allegro da się go dorwać w tej cenie). Który z nich byłby najlepszy? Jestem otwarty na inne propozycje.
EDIT:
Ma służyć oprócz dzwonienia i smsów do przeglądania internetu, robienia zdjęć/kręcenia filmów, czytania ebooków, rzadkiego grania w gry i facebooka. Na muzyce średnio mi zależy z powodu posiadania innych urządzeń do tego przystosowanych. Chciałbym również by telefon był wykonany z porządnych materiałów i wytrzymałego szkła.

Edytowane przez Vukmirion
Link to post
Share on other sites
Gość siwicki.mar

Z tych, które wymieniłeś chyba najlepszym wyborem będzie HTC One. Jednak ja polecam Nexus'a 5. Sam posiadam ten telefon i jestem bardzo zadowolony.

 

Ale najlepiej jednak by było gdybyś napisał na czym Ci w telefonie zależy i do czego ma służyć.

Link to post
Share on other sites

Info już uzupełnione. Do tego spotkałem się z opinią, że lepiej jest kupić flagowe modele z zeszłego roku niż najnowszą średnią półkę ze względu na jakość wykonania i aktualizacje. To prawda? Na początku brałem jeszcze pod uwagę HTC Desire 500, ale plastikowa klapka mnie odrzuciła. Do tego dodam, że preferowałbym mały jak na dzisiejsze standardy ekran, czyli 4,3 cala lub odrobine większy. W związku z tym zastanawiałem się nad modelami mini flagowych smartfonów. Są one warte zakupu i czy rzeczywiście Sony Xperia Z1 Compact jest na tym polu niepokonana?

Link to post
Share on other sites

Jezeli preferujesz maly telefon to tylko z1 compact. Bardzo wysokiej polki aparat ktory robi bardzo dobre zdjecia a co najwazniejsze posiada bardzo dobry ekran. Materialy sa najwyzszej polki. Mozna powiedziec ze telefon bez powazniejszych wad. Tutaj nie ma konkurecji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość siwicki.mar

Nowe urządzenia ze średniej półki będą mniej więcej aktualizowane tak długo, jak flagowce z poprzedniego roku. Dla większości producentów liczy się tylko najnowszy flagowiec i to on jest najbardziej wspierany do czasu pojawienia się nowego.

 

Wybierając między HTC Desire 500, a Sony Xperia Z1 Compact zdecydowanie wybrałbym Sony. Nie miałem okazji przyjrzeć mu się z bliska, ale według specyfikacji jest dużo lepszy. 

Do Twoich potrzeb powinien w zupełności starczyć. Świetny aparat, dobre materiały wykonania. W tej cenie i takim rozmiarze raczej nic lepszego się nie znajdzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Również stoję przed podobnym dylematem bo chce zmienić swojego Galaxy S3, z którego nie do końca jestem zadowolony na coś lepszego. Początkowo planowałem Iphona 5s, jednak nie jestem psychicznie gotowy aby wydać tyle kasy za telefon. Natomiast w tym budżecie co podałeś to moim faworytem jest zdecydowanie Nexus 5. Jest solidnie wykonany, na froncie ma Gorilla Glass 3, bdb wydajność oraz   czysty android, który jest często aktualizowany. W dodatku ma fajny, minimalistyczny design i można go kupić za ok. 1200zł, czyli 300zł taniej niż planujesz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...