Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Przyszedł czas na wymianę stanowiska. I teraz nasuwa się pytanie - co wybrać? Bujka pomiędzy PC/PS4/XONE/X360/PS3. Grałbym głównie w wyścigówki i czasami ze znajomymi jakieś sparingi w fifke lub ew. z tatą jak jest w domu ;) Pewnie spytacie czy miałbym do czegoś podłączyć więc uprzedzam i odpowiadam - tak mam TV3D 47" ale tata coś dziwnie patrzy na 4k (jak by chciał kupić ;x). Co do gier to przypomnę jeszcze raz - wyścigówki i te ew. fifa i bf/cod. Co do testów - patrzyłem na testy yoji i powiem, że pod paroma względami przypadło mi bardziej XONE ponieważ ma więcej wyścigówek (Forza 5).

 

 

Więc teraz pytanie do was - co wy byś cie wybrali?

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze Forza 5 prawdopodobnie będzie w wersji PC.Dowód https://www.google.pl/search?q=Forza+5&rlz=1C1ASUT_plPL513PL513&oq=Forza+5&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8#q=forza+5+on+pc

 

Po drugie. PC to uniwersalna machina. Zdecydowanie wygrywa wydajnościowo PS4 i XONE.

 

Po trzecie. Na PC też nie brakuję wyścigówek.Przykład seria wyścigówek  -  GRID.

 

Po czwarte. Jakby  patrzeć  stricte  PS 4  vs XONE,to  ponoć do  twórców gier bardziej przemawia PS4 ze względu na ogólną większą wydajność.Nie muszą zbytnio nic kombinować względem XONE,żeby gra miała wysoki FPS.

 

Po piąte.  Gra  np. typu  "The Last od US" zostanie też wydana dla PS4,co automatycznie spowoduje ,ze PS3ka stanie się mniej atrakcyjną konsolą. Bo jak czytałem recenzje tej gry,to mówiono że   dla takich gier warto jeszcze  kupić PS3kę.

 

Zresztą poczekaj na wł. PS4,PS3, XBOX, XONE, PC. Niech się wypowiedzą. Mogę się mylić.

 

Ja jestem za PC!!!

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Znalazłem aukcje na jednym z portali na których można sprzedawać używki. Konsole X360 + Biały Pad (oryginalny) + okablowanie+ gratis... (jakaś gra z nowszych tytułów) + pendrive 32GB(cena bez niego wynosi 350 zł, a wraz z nim 390 zł). Myślę, że kupiłbym bez pendrive a dołożył 100 albo 50 zł na dysk 120GB +/-. Więc cena nie była by wygurowana. Ale teraz pytanie do was - długo jeszcze będą produkować gry na X360? Bo na jednym z portali pisało, że coś koło 2lat co wydaję mi się brednią bo na PS2 ostatnia gra wyszłą w połowie 2012 roku.

Link to post
Share on other sites

Do wyścigów i fifki to ja bym brał x360.
Forza 5 dostaje po tyłku od praktycznie każdej części. Model jazdy jest ok, trochę nerwowy, ale ok, natomiast AI kompa, to totalna porażka, tak samo brak przemyślenia przez twórców skutków wrzucenia 16 aut na trasę (przez mioich 100+ wyścigów nie widziałem więcej niż 10 razy, aby pierwszy gość na starcie nie był pierwszym na mecie, nikt mu nie przeszkadza). Jest kilka wydumanych błędów w tuningu i brakuje sporo aut. Do rzeczy denerwujących jeszcze dopisałbym brak możliwości zmiany ustawień auta przed wyścigiem oraz brak możliwości wyjścia do menu głównego zaraz po wyścigu, grając serię (trzeba wczytać kolejną trasę, dopiero można iść, pogrzebać w aucie).

Forza 4 oferuje dużo więcej aut (garaż jest za mały na wszystkie i nie jest to 50 wersji Mazdy MX-5) i dużo więcej zabawy z objeżdżania innych, oczywiście kosztem grafiki. FM3 podobnie, przy troche gorszym modelu jazdy.

Oczywiście poza Forzą masz całą masę multiplatformowych wyścigów, brakuje tak naprawdę tylko Gran Turismo.

Ostatnio Fify na PC i konsole, to były różne gry. Wersja PC przez kilka wersji była rok do tyłu pod względem mechaniki rozgrywki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...