Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna?


Recommended Posts

Witam wszystkim ,chccę sobie zakupic wydajna i nowa karte grafinczna ,lecz mam pytanie czy dobra karta nie bedzie ograniczona przez mój sprzęt ;procesor intel core 2 quad q6600 płyta P5QL-E ,8gb ram i karta

nvida geforce  GTX 550 TI . jaka karte polecacie chodzi mi o grze na full hd na wysokich lub ultra detalach. z dóry dziękuje

Link to post
Share on other sites

jak dasz rade tego quada podkrecic to bierz R9 270/ 270X chodza na allegro z dluga gwarancja po ok 500 zl.

Obsluguja tez mantle wiec w niektorych grach procesor przestanie byc waskim gardlem

Link to post
Share on other sites

a myślicie że ta http://asus.strefamarek.allegro.pl/radeon-r9-270x-asus-4gb-ddr5-dvi-hdmi-dp-pci-e.html będzie dobra?czy ogarnie ultra?czy wydajna?

strasznie nieoplacalna karta, kup zwyklego R9 270 z 2GB ramu

 

np:

http://allegro.pl/msi-r9-270-gaming-gw-31-miesiecy-i4242238045.html

 

nie moja aukcja

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

to pozostaje zostac na tej karcie co jest i zakupic mobo i procesor nowy? 

nie ten gtx550ti to taki podrasowany gts450, jak zmienisz na jakiegoś r7 260x, r9270 czy też gtx 750 Ti albo gtx 660 to kopa poczujesz dużego

 

edit

z twoim prockiem to żadna karta w bf4 na multi nic nie zrobi , bo w tej grze to CPU gra głowne skrzypce, nie grafika, ale przynajmniej będziesz sobie mógł high /ultra ustawic

Edytowane przez k0chan
Link to post
Share on other sites

mam radzia i te mantle wcale w bf4 nie jest takie super, często są dropy i freezy, więc co mi po tym , że mam 30 kl/s więcej jak czasami do 20 freezuje? dopóki nie poprawią tego, to to żaden argument, żeby polecać 

Link to post
Share on other sites

ale niewiem czy inwestowac w chłodzenie itd...czy zakupic nowe mobo i procesor?

wiadomo ze Twoj komputer do najmlodszych nie nalezy ;)

wszystko zalezy od Twojego budzetu, jezeli masz kase - kupc cos nowego, jezeli chcesz jak najmniejszym kosztem - krec proca

jezeli podkrecony proc bedzie za slaby to wymiana platformy, karta zostanie

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

najlepiej zaloz nowy temat na forum i okresl budzet, do procka dojdzie nowa plyta glowna, pewnie ram itp.

Edit: i7 do gier nie ma sensu kupowac

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

Na MSI R9 270 Gaming trzeba uważać do jakiego monitora je podłączasz bo mam jedną a 2 klientowi zamawiałem i jak podłączysz do monitora VGA to masz w grach paski poziome mniej lub więcej widoczne. Na razie ani stery ani najnowszy bios grafiki nie załatwiły sprawy. Ja musiałem podmienić sobie monitor z 2 chałupy z HDMI problemu nie ma już a klient miał z HDMI więc wyszedłem na lajcie. Napisałem email do MSI to Pan przekazał email do serwisu ale jak zapytałem się go jak stroi sprawa to podał mnie numer do serwisu i kazał dzwonić. CO jakiś czas próbuje się dodzwonić bo chce usłyszeć co powiedzą ale ciężko. Do dzwoniłem się kazał przesłać znowu tego emaila i podać numer seryjny czy modyfikacje biosu były robione ja do niego że z mojej strony nie.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Co do poziomych pasków (zakłóceń sygnału) przy podłączaniu vga. Nastały chyba takie czasy, że po prostu robią do du.y te gniazda w kartach stąd te zakłócenia i nic się na to nie poradzi.

Czytałem już o tym problemie wielokrotnie i ludzie wymieniali kable, przejściówki i ciągle lipa. Przy starych kartach wyposażonych w gniazdo vga nie było takich problemów.

Chyba pozostaje tylko przejść na monitory ze złączami cyfrowymi bo producenci kart jadą po najniższej linii oporu z tymi komponentami...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...