Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Wiem, że są już takie tematy lecz potrzebowałbym pomocy wyborze smartfon'a.

 

Mam specyficzne wymagania co do nowego telefonu, które wymienie poniżej:

 

* Smartfon musi mieć Android'a

* Dobra kamerka, zależy mi bardziej na nagrywaniu filmów w jasnych miejscach na zewnątrz lub trochę ciemniejszych wewnątrz, nie zależy mi mocno na nagrywaniu w nocy.

* Duży zakres akcesorii - tutaj wygrywają np. Galaxy S5 czy One M8

* Dobry telefon do pulpitów zdalnych

* Szybki multitasking

* Dobrze by było żeby telefon nie grzał się za mocno tak jak to jest w przypadku HTC One X+ np.

 

Gram rzadko, ale raczej jeżeli chcę żeby chodziły mi dobrze pulpity zdalne, to jedno z drugim będzie się uzupełniać.

 

Myślałem między Galaxy S5, Xperią Z2, One M8, ale nie mogę się do końca zdecydować.

 

Dzięki z góry za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Czy to specyficzne wymagania to mógłbym się kłócić. Co do wyboru . Z pewnością Z2/S5 będą nagrywały lepsze filmy niż M8. Co do wyboru osobistego. Ja np preferowałbym Z2/M8 ( z powodu wykonania, jak i głośników stereo).

Ja jednak uważam, że żadnego flagowca z tych nowych nie warto kupować. Powód? LG G2, który wydajnością nie ustępuje ani M8 ani Z2 czy S5 kosztuje (na allegro) 1200 zł. W sklepach ok 1500. W cenie Z2/M8 kupimy 2 takie telefony. Ma niestety ograniczenie- pamięć 16 GB. Jeśli pasował by Ci rozmiar to proponuje Ci Note III. Bardziej opłacalny niż S5, ma rysik, no i 3 GB ramu (S5 ma 2). 

Link to post
Share on other sites

Może źle ująłem moje wymagania nazywając je specyficznymi, bo nie podałem specyfikacji hardware, ale wszyscy wiemy, o co mi chodzi.

 

Mnie też boli jakość wykonania S5, plastik bardziej przypomina mi zabawki niżby sprzęt. Zastanawiałem się mocno nad Note, ale chyba zdecydowałem że jest jednak dla mnie za duży. 

 

Zastanawiałem się na G2. Niestety odpadł, bo na prawdę zależy mi na nagrywaniu filmów telefonem, a na LG G2 widać nijaki efekt "pływania" przez wolny autofocus.

Link to post
Share on other sites

Przejdz sie do sklepu i zobacz jak Ci lezy ;)

S5 raczej jedna dlonia obslugiwac nie bedziesz(chodz ja to i Nota potrafie :D).

Note nagrywa ladne filmy(tez w 4k). W sumie to mozesz zapytac uzytkownika - ostry77. On ma Note'a III ;)

Link to post
Share on other sites

Mówicie że Note 3?

 

Z obsługą jedną ręką nie będę mieć raczej problemów przy S5, przy Note dokładnie nie wiem.

 

Chyba zdecyduję się na Note 3, dzięki za pomoc, lecz czekam na dalsze opinie od Was :)


A co powiecie na Galaxy Gear? Opłacalny?


EDIT:

 

Dzisiaj zamówiłem Note 3 :)

 

Jakieś fajne akcesoria do niego oprócz case'ów, folii?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...